Kogukonna Klubi vestlusõhtu Nikolai Bentsleriga  toimub 17. septembril

Tänavusügisese Kogukonna Klubi vestlusõhtute sarja avab kohtumine näitleja Nikolai Bentsleriga.

Viimsis elav Nikolai Bentsler on mänginud peamiselt Vene Teatris, samuti mitmetes filmides ja telesarjades.

Tema rollid filmides „Lilja 4-ever“, „Mina olin siin“ ja „Detsembrikuumus“ ning telesarjades „Pilvede all“, „Kättemaksukontor“, „Kodu keset linna“, „Kälimehed“  jmt on paljudele tuntud.

Küllap on Nikolai Bentseler paljudele viimsilastele ka meelde jäänud oma seisukohtadega siinsete loodusrüüstajate aadressil või tähelepanekutega viimsilaste positiivsest hoiakust.

Lisaks eelnevalt viidatud teemadele soovib vestlusõhtu moderaator Ivo Rull jututeemadesse tuua ka meie kultuuri- ja ühiskonnaelus toimuvaid protsesse laiemalt.

Vestlusõhtu Nikolai Bentsleriga  algab neljapäeval 17. septembril kl 19 Eesti Sõjamuuseumis – kindral Laidoneri Muuseumis (Mõisa tee 1).  Sissepääs tasuta.

Kuna vestlusõhtu läbiviimisel järgitakse 2 + 2 reeglit ning kuulajate arv on piiratud, paluvad korraldajad kindlasti oma tulekust teada anda e-posti aadressil ivo@rullrumm.ee.

Käesoleval sügishooajal pakub vestlusõhtute külalistele suupisteid ja jooke Sõjamuuseumi kohvik Maria. Kohvik on avatud pool tundi enne vestlusõhtu algust.

Viimsi Uudised

Jaga: