Viimsilastel on nüüd oma profitasemel Kalastuspood

Juuni alguses avas Reinu tee Rohuneeme tee poolses otsas uksed Viimsi ainus professionaalsel tasemele kalastuspood.

Kuigi poe ametlik aadress on Makrilli tee 2, saab sinna ligi Reinu teelt:

 

 

Kalustuspood on juba 7 aastat edukalt Tallinnas Mustamäel tegutsev ettevõte, mis kolm aastat tagasi laiendas oma paadiäri ka Viimsisse. Nüüd siis pakutakse viimsilastele lisaks paatidele ja treileritele kõike, mida kas väga nõudlikul kalastajal või alles esimesi püüke tegeval harrastajal vaja.

Kalastuspoe tegevjuht Taavi Salumets sõnul eristabki nüüd Viimsis tegutsevat kauplust ja selle kõrval olevat hooldushalli teisest kalastuspoodidest selle kompleksus.

„Meil saab kõik vajaliku ühest kohast. Võib osta paadi ja lasta sellele kohapeal kõik lisaseadmed paigaldad. Samas saab täisvarustuse mistahes kalastushooajaks ning spetsiifilised vahendid erinevate kalaliikide püügiks. Ning kes soovib, saab oma paadi ka meie juurde talvehoiule või hooldusse tuua,“ kinnitab Salumets.

Viimsi Kalastuspoe kõik müüjad ning hooldustehnikud on ka ise kirglikud kalamehed, seega saab vajadusel neilt asjalikke nõuandeid erinevate toodete kohta.

Väga lai valik lante ning muid tarvikuid on Viimsi Kalastuspoes just meriforelli püügiks, mis on siinsetes randades arvukalt esindatud liik. Aga ka lõhe, särje, koha, haugi või tuulehaugi püügiks vajalik on kõik müügil.

„Eraldi tahan rõhutada meie väga head võrkude valikut. Näiteks oleme spetsiaalselt Saare Võrkudelt tellinud omale müügiks tursavõrgud. Võrgupüük on lihtsalt kättesaadav kõikidele viimslastele, ostes selleks näiteks nädalase kalastusloa ning minnes otse mõnest lautrikohast püüdma,“ märgib Salumets.

 

Kalastajatest viimsilased ei pea nüüd ootamatult tekkivate murede pärast enam Tallinna sõitama. Kui näiteks sadamas kaob ära mõni vender või läheb sõukruvi vastu kivi puruks, saab abi kohe käeulatuses olevast Kalastuspood Viimsi esindusest. Või kui paadile läheb vaja näiteks laadimissüsteeme või trimmilabasid, siis need kõik on siin kohe laost võtta.

Kalastuspood on avatud esmaspäevast reedeni kl 9 – 18. Ka laupäeval tehakse vajadusel uksed lahti, kuid selleks tuleb huvilistel eelnevalt helistada numbril 53 309 707 ning kokku leppida. Poodi on mugav tulla ka jalgrattaga.

Täieliku Kalastuspoe tooetvalikuga saab tutvuda  ettevõtte esimesel kodulehel  ja teisel kodulehel ning värskete pakkumistega ennast kursis hoida Facebookis või Instagramis.

Viimsi Uudised

 

 

Jaga: