Elu24: puugihammustus viis Ruslan Trochynsky intensiivravile

Postimees Elu24 portaal on avaldanud reporter Ketlin Kruse uudislooPUUGIHAMMUSTUS VIIS INTENSIIVI!  Muusik Ruslan Trochynskyi viibib haiglas: rohkemat ei suuda, kui veidikene süüa ning korralikud valuvaigistid”.

Tsiteerime Viimsis elava muusikuga juhtunut kajastavat lugu lubatud mahus:

“Pärast päevi kestnud peavalu talumatut peavalu läks Ruslan EMOSe Ida-Tallinna Keskhaiglasse. Sealt viidi ta edasi koheselt intensiivravi osakonda.

«Avastati menigiit, enstsefaliit. Praegu naudin üksikpalati rõõme, et saan segamatult terved ööd ja päevad magada – rohkemat ei suuda, kui siis veidikene süüa ning korralikud valuvaigistid. Plaanitud perereisile minna ei saa, aga loodan, et paari nädalaga olen taas jalul ja saan vaikselt pillimängule mõtlema hakata. Praegu ei saa isegi köhatada mitte, sest kogu keha reageerib valuga.»

«Metsas peab ikka käima, aga olge ettevaatlikud! /—/””

Täismahus saab Elu24 uudist lugeda SIIT.

Viimsi Uudiste toimetus soovib Ruslan Trochynskyle kiiret kosumist.

Tunnuspilt: kuvatõmmis portaalist Elu24.

Viimsi Uudised

Jaga: