JUHTKIRI: sadamakuuri lammutamisega näitas reformierakondlik vallavõim jälle oma palet

Prangli sadamakuuri lammutamise saagas kerkivad ikka ja jälle esile neli nime, kes kõik on seotud Reformierakonnaga.

Vaatame kõigi nelja rolli Kelnase sadamas platsi puhastamisel ükshaaval.

Valdur Kahro, Reformierakonna ja Viimsi vallavolikogu liige. Tänavu aprillis Maalehes ilmunud pikemas artiklis ütleb Marika Linholm, Pranglil turismiga tegelev ettevõtja, Valdur Kahro aadressil järgmist: „Sadamakuuri kohta on ta meile näkku öelnud, et tegelikult võiks see ju jääda, aga jonni pärast lasen maha lammutada.“ Kunn on rääkinud.

Laine Randjärv, Reformierakonna liige, endine Viimsi vallavanem. Just tema oli see, kelle vallavanemaks oleku ajal otsustati sadamakuur lammutada. Randjärve puhul pole põhjust kahelda, et ustava parteisõdurina tegi ta nii nagu kamraadid ütlesid.

Margus Kruusmägi, Viimsi abivallavanem ja reformierakondlike otsuste üks peamisi ettevalmistajaid ning elluviijaid. Tema allkiri ilutseb ka sadamakuuri lammutaja hanke korraldusel. Kruusmägi pole varjanud oma häid suhteid Kahroga. Selle tandemi tegevuse kohta on muuhulgas küsimusi esitanud ka Riigikogu korruptsioonivastane erikomisjon.

Taavi Kotka, Reformierakonna nimekirja liige ja Viimsi volikogu esimees. Kotka keeldus demagoogilistel ettekäänetel võtmast volikogus arutlusele enam kui 700 allkirjaga petitsiooni Prangli sadamakuuri lammutamise peatamiseks. Ta on varem ja hiljemgi nö viskunud ambrasuurile, kui Reformierakonna kunnid on  taas mõnes diilis kokku leppinud.

Viimsi Uudised rõhutab, et on kõigi viimsilaste otsustada 2021. aasta oktoobris toimuvatel kohalikel valimistel, kas sellised tegelased nagu Valdur Kahro, Laine Randjärv, Margus Kruusmägi ja Taavi Kotka saavad ka edaspidi Viimsi elus etendada olulisi rolle või mitte.

Tunnusfoto: Annika Prangli.

Loe samal teemal:

„VIDEO ja GALERII: Prangli sadamakuuri lammutustööd on täies hoos“

Viimsi Uudised

Jaga: