JUHTKIRI: Viimsi Uudiste 2 aastat kohaliku infoliidrina

Kogukonnaportaalil Viimsi Uudised täitub 18. oktoobril kaks tegevusaastat.

Oleme ainus igapäevaselt Viimsi elu kajastav meediakanal ning leidnud viimsilaste hulgas hea vastuvõtu. Meie tänavustest lugejanumbritest saab ülevaate siit:

Kahe aastaga on Viimsi Uudised loonud tugeva kaasautorite võrgustiku. Teistest sagedamini saadavad meil fotosid Ruslan Dontsov ja Kaarel Zilmer, videosid Andres Loorand ja Õnne Luha ning  kommentaare Ants Erm, Andres Jaanus ja Jaak Sepp. Suur-suur tänu neile ja kümnetele teistele autoritele, kes on uudisteportaalile kaastööd teinud!

Hoiame pidevalt silma peal valla dokumendiregistril ning peavoolumeedias Viimsi kohta ilmuvatel meediakajastustel. Saame sageli erinevatel allikatelt vihjeid tegude ja tehingute kohta, mille osapooled on soovinud iga hinna eest avalikkuse tähelepanu vältida. Oleme oma allikaid edukalt kaitsnud erinevate juriidiliste survestamiskatsete eest.

Viimsi Uudistega analoogseid uudisteportaale on Äripäeva kirjastuskontsern lähiajal lansseerimas mitmes Eesti maakonnas. Hea on meie teisel tegevusaastal tõdeda, et oleme ses mõttes olnud ka trendiloojad.

Eeskätt täname aga kõiki meie lugejaid ja vaatajaid, kes on oma tähelepanuga andnud pidevalt kinnitust, et oleme tegemas õiget asja.

Tuhat tänu!

Tunnusfoto: pexels.com

Viimsi Uudised

Jaga: