Valla sisekontrolör analüüsis Viimsis hulkuvate kasside ja paljunevate hiirte suhet

Täiendatud!

Vastuseks Heki tee 6 korteriühistu juhatuse liikme Vjatseslav Pantazi pöördumisele tegi Viimsi vallavalituse sisekontrolör Marek Bendi ühe tõeliselt huvitava tähelepaneku.

Pantazi pöördus esmalt vallavalitsuse heakorra vanemspetsialist Kristjan Järve poole, et saada abi näriliste tegevuse laienemisega mitmetes Heki tee korteriühistutes.

Kuna vastus viibis, pöördus Pantazi samal teemal valla sisekontrolör Marek Bendi poole, kes talle muuhulgas vastas 16. juuli kirjas järgmist:

“Enda poolt võin lisada seda, et näriliste probleem on sellel kuumal suvel suurem kui muidu. Samuti viidi läbi hange hulkuvate koduloomade püüdmiseks, seega ka hulkuvaid kasse on vallas vähem ja ühe mure lahendamine kahjuks suurendab teist.”

***

20. juunil saatis valla ehitus- ja kommunaalosakonna juhataja Alar Mik Viimsi Uudistele käesoleva loo kohta e-kirja, milles muuhulgas väitis, “et vastus ei viibinud vaid heakorra vanemspetsialist aitas probleemi lahendada, võttes pakkumised näriliste tõrjeks ja abistades igati ühistuid.“

17. juunil aga sai Viimsi Uudiste toimetus KÜ Heki tee 6 juhatuse liikmelt Vjatseslav Pantazilt muuhulgas järgneva selgituse:

„Suurt probleemi ei olnudki – lihtsalt ametnik ei vastanud selgitustaotlusele seadusega ette nähtud tähtaja jooksul ning arvestades probleemi omapärasust leidsin asjakohaseks pöörduda sisekontrolöri poole“ (toimetuse poolene allakriipsustus).

Tunnusfoto: pexels.com.

Viimsi Uudised

Jaga: