Aitäh, kaasteelised!

Täna täitus Viimsi Uudistel esimene tegevuskuu.

VU start on olnud loodetust hoogsam. Sõltuvalt nädalapäevast või kajastuse teemast on portaali avakuul jälginud 4000 kuni 6000 inimest päevas.

Sest viimsilased soovivad olla kursis teemadega, millest vallavalitsuse ametlik hääletoru Viimsi Teataja ealeski kogukondade vaatevinklist ei kirjutaks. Näiteks kuidas Haabneeme randa surutakse läbi vassimiste surfiklubi. Kuidas Tammneeme metsi ähvardab kinnisvaraarendus ning Leppneeme rannakõrkjastikku karavaniparkla rajamine. Või kuidas vallavõimu teerull sõidab üle Prangli sadamakuurist või Viimsi pikkade traditsioonidega muusikakoolist.

Loomulikult pole VU jätnud kajastamata Viimsi väärtusi – siinset loodust, inimesi ning kogukondlikke ettevõtmisi. Oleme vahendanud nii viimsilaste kui Kogukonna Klubi külaliste head huumorimeelt. Ning jaganud ka igapäevaselt kasulikku infot.

Lisaks lugejatele täname kaasautoreid, kes on saatnud meile fotosid, andnud vastuseid intervjuudele või läkitanud uudisväärtuslikku infot.

Viimsi Uudistes ilmunu on leidnud tsiteerimist või viitamist mitmetes meediakanalites (Postimees, BNS, Harju Elu, Pealinn jt). Ettevõtted on hakanud VU-d kasutama reklaamikanalina. Täname!

Edukas start sunnib andma hagu juurde. Tahame veelgi mitmekülgsemalt kajastada siinse elu tegelikku tukset.

Aitäh, kaasteelised!

Viimsi Uudised

Jaga: