Eesti Päevaleht: Martin Reim kasutab maksumaksjate raha Viimsi refidele häälte kogumiseks

12. oktoobri Eesti Päevalehes on ilmunud ajakirjanik Raimo Poomi lugu „Tõestatud: Reform ja Keskerakond jagasid eelarveraha kohalikel valimistel häälte saamiseks“.

Loos on muuhulga ka järgmine lõik:

„Kuid nüüd on Eesti Päevalehe käsutuses rahandusministri parteis kandideeriva endise jalgpallitähe Martin Reimi üleskutse Viimsi valijatele, kus reklaamitakse, kuidas riigieelarvest on just tänu erakonnale Eesti ühte rikkamasse valda saadud suur summa raha jalgpalihalli ehitamiseks. Reim kutsub just seepärast oma toetajaid enda kui Reformierakonna kandidaadi poolt valima.

„Tänu aktiivsele taustatööle sai Viimsi jalgpall riigilt toetuse, (riigi koalitsiooni partnerid valisid 4 jalgpallihalli asukohta 2022. aastaks, Reformierakond – Viimsi ja Jõgeva ning Keskerakond – Paide ja Narva),“ kirjutas Reformierakonna nimekirjas Viimsi volikokku pürgiv Reim oma toetajatele.

„Läbinisti sportlasena olen siiani poliitikast eemale hoidnud, aga sel kevadel otsustasin, et nendel kohalikel volikogu valimistel pean kandideerima, et seista vallas selle projekti õnnestumise eest,“ lisas ta juurde ja kutsus otsesõnu enda poolt pühapäevastel valimistel hääletama. „Kui sa tunned, et saaksid mind toetada, siis ootan sind valimistele (e-valimistele) alates 11. oktoobrist. Samuti tänan sind, kui jagad minu mõtteid oma sõprade, naabrite või töökaaslastega. Mida rohkem meid on, seda tugevamad oleme,“ lõpetas Reim oma kirja rasvaseks joonitud üleskutsega.

Kirjast tuleb mustvalgelt välja, et Reformierakond ja Keskerakond on tuleva aasta riigieelarvet kasutamas selleks, et saavutada oma kantsides kohalikel valimistel endale meelepärane tulemus.”

Täies mahus saab Raimo Poomi lugu lugeda SIIT.

Tunnusfoto: kuvatõmmis Eesti Päevalehe/Delfi veebist.

Viimsi Uudised

Jaga: