GIVEN: naistepäeval üllata oma kallimat kauni ja kestva kingitusega

Naistepäeva tähistamine on suurepärane võimalus näidata oma kallimale armastust ja hoolivust kinkides oma armsamale midagi väärtuslikku, kestvat ja kaunist. Olgu see siis elegantne kaelakee, sädelevad kõrvarõngad või võluv sõrmus, oluline on, et kingitus tuleks südamest ning jääks meeldejäävaks mälestuseks.

Naiste ehtelaegas on justkui imeline aaretekamber, kus iga kingitud ehe saab osaks sellest säravast ehete võlumaailmast, luues unustamatuid hetki ja tähendusrikkaid mälestusi.

Milliseid ehteid aga valida, et kingitus oleks tõeliselt eriline ja meeldejääv?

Kuldkõrvarõngad – klassikaline valik ja alati kõrgelt väärtustatud

Teemantiga kuldkõrvarõngad on kõige klassikalisem ja kindlam valik, mis lisab teie kallima välimusele alati elegantsi nii argipäevadel kui ka pidulikel hetkedel.

Rippuvaid kõrvarõngaid erinevate säravate kividega armastatakse aga alati kanda, sest need on naiselikud ja lakoonilised. Kõrvarõngad, mis on kaunistatud vääriskividega nagu sädelevad teemandid või sügavad safiirid, võluvad iga daami südame.

Rõngakujulised kuldkõrvarõngad sobivad ideaalselt igapäevaseks kandmiseks ja täiendavad suurepäraselt iga garderoobi.

Teemantidega kaelaehted võluvad alati kingisaaja südame

Teemantidega kaelaehted on elegantne kingitus, mis ei ole mõjutatud ühestki moevoolust, sest teemantkaelakee on iga naise jaoks alati erilise tähendusega. Kaelakee valimine on alati lihtne ja turvaline, sest teil pole vaja muretseda suuruse või stiili pärast, nagu sõrmuste või kõrvarõngaste puhul.

Seega, kui soovite kingitust, mis jääb meelde ja pakub aastateks rõõmu, siis valige teemantkaelakee maagiline võlu.

Sõrmus, mis räägib oma armastuse lugu…

Muidugi on kuldehted iseenesest särav väärtus, kuid just kuldsõrmus kannab erilist tähendust ja sõnumit. Olgu see siis kaasaegne või klassikaline kuldsõrmus koos vääriskiviga või ilma, on see alati eriline – sõrmus o igavese suhte ja ühise tee sümbol.

Valige kas klassikaline sõrmus ilma kivita või näiteks väiksema kiviga. Või valige erksa ja silmapaistva disainiga kokteilisõrmus, milles on suured värvilised kivid ja asümmeetrilised kujundid. Kokteilisõrmus on loodud selleks, et tõmmata tähelepanu ja olla stiili peamine esiletõstja.

Kui teie kallim eelistab pigem õrnaid hõbeehteid, siis Joy Silver kollektsioon on kirsiks tordil. Joy Silver kollektsioon on kerge ja maagiline nagu naine ise.

Kui te pole oma valikus kindel, siis meie sõbralikud konsultandid aitavad teil GIVEN kaupluses alati ideaalse kingituse leida.

 Lisaks GIVEN´s on ka järelmaksu võimalus 0% intressi ja 0 eur sissemakseta, seda kõike saab teha mõne minuti jooksul nii kaupluses kui ka e-poes www.given.ee.

Foto: GIVEN.ee

Kui te ei tea mida kinkida, siis kinkige valikuvabadus GIVEN kinkekaardiga. Valida saate nii trükitud kui ka elektroonilise kinkekaardi vahel.

GIVENi märtsi pakkumised:

Ehete lõpumüük – 30% kuni -50%

1.-17. märts 2024 Kõik kaelaehted -30% v.a brändid

1.märts – 1. aprill 2024

NINE 9K kuldehted -30%

 Teemantidega ehtekollektsioon Lilly Spring -20%

Kuldehted JOY

Hõbeehted JOY Silver -20%

Laboris kasvatatud teemantide kollektsioon Stardust -30%

Viimsi Uudised

Jaga: