Investeeringute revolutsiooniline muutmine: intervjuu Kreditex Ühisraha tegevjuhiga

Tunnuspilt: Ühisraha OÜ tegevjuht Jekaterina Rozenštrauch.

 Rääkige meile Kreditex Ühisrahast ja mis eristab seda teistest investeerimisplatvormidest?

Kreditex Ühisraha on litsentseeritud investeerimisplatvorm, mis on alates 2017. aastast pakkunud investoritele turvalist ja usaldusväärset platvormi. Oleme spetsialiseerunud väike- ja hüpoteeklaenudele ning ehitanud endale usaldusväärse finantspartneri maine. Mis meid eristab, on meie pühendumus turvalisusele ja kasutusmugavusele. Meil on range hoolsuskontrolli protsess, mis tagab, et kõik meie platvormile paigutatud laenud vastavad rangetele krediidivõimelisuse ja tagasimaksevõime kriteeriumidele. Lisaks kasutame täiustatud riskijuhtimistehnikaid, et minimeerida makseviivituse riski, mis suurendab veelgi meie investorite vahendite turvalisust.

See kõlab suurepäraselt. Kas te saate meile rääkida investoritele hiljuti lisatud garantiist?

Jah, meil on väga hea meel pakkuda oma investoritele väikelaenudesse tehtud investeeringutele 12% tootluse garantiid. See on lisaks meie olemasolevale garantiile ja suurepärane uudis kõigile, kes soovivad alustada investeerimist, kuid tunnevad muret oma raha kaotamise riski pärast. Meie uue garantii abil saavad investorid olla rahulikud, teades, et nende investeeringud on turvalised ja et nad võivad oodata stabiilset ja atraktiivset tulu.

Palun selgitage, kuidas te suudate tagada nii suurt tulu?

Meie strateegia on osutunud Kreditex Ühisraha jaoks edukaks valemiks ning oleme viimase aasta jooksul näinud märkimisväärset kasvu ja edu. Meie 2021. aasta auditeeritud andmete kohaselt oli meie omakapital umbes 600 000 eurot ja 2022. aasta auditeerimata tulemus oli umbes 1 miljon eurot.

Samuti Kreditex Ühisraha paistab Eestis registreeritud krediidivahendajate seas silma oma kõrge 200 000 euro suuruse osakapitaliga. See on oluliselt kõrgem kui konkurentidel, kelle osakapital ulatub 2500 eurost 116 800 euroni. See näitab, et Kreditex Ühisraha on finantsvõimekam ja stabiilsem ning suudab potentsiaalselt pakkuda oma klientidele atraktiivsemaid laenu- ja investeerimistingimusi.

See on muljetavaldav. Kas te oskate meile lähemalt rääkida Kreditex Ühisraha investeeringute intressimääradest?

2022. aastal maksime väikelaenu investeeringutelt keskmiselt 12,6% intressi, mis on üsna konkurentsivõimeline. Usume, et tagades investoritele 12% aastase intressimäära laenuinvesteeringutele, suudame suurendada oma tulusid ja kasumit. See omakorda suurendab meie kapitali ja suurendab Kreditex Ühisraha usaldusväärsust krediidivahendajana.

Kui lihtne on alustada investeerimist Kreditex Ühisrahaga?

Meie platvorm on loodud kasutajasõbralikuks ja intuitiivseks ning ei nõua eriharidust ega finantsalaseid teadmisi. Investorid saavad end kiiresti ja lihtsalt registreerida ning kohe alustada investeerimist. Me usume, et investeerimine peaks olema kõigile kättesaadav ning oleme teinud kõik endast oleneva, et meie platvormi oleks lihtne kasutada.

Selgitage meie lugejatele, mis on järelturg ja kuidas see toob kasu Kreditex Ühisraha investoritele?

Järelturg on funktsioon, mis võimaldab investoritel müüa oma investeeringuid teistele investoritele enne laenu lõpptähtaega. See pakub meie investoritele täiendavat paindlikkust ja likviidsust, mis muudab Kreditex Ühisrahastusse investeerimise veelgi atraktiivsemaks. See on investoritele suurepärane võimalus pääseda kiiremini ligi oma rahalistele vahenditele või müüa oma investeeringuid, et kasutada ära muid võimalusi.

Kuidas sobib järelturg kokku Kreditex Ühisraha missiooniga pakkuda investoritele turvalist ja läbipaistvat võimalust oma raha investeerimiseks?

Järelturg on oluline osa meie missioonist pakkuda investoritele turvalist ja läbipaistvat platvormi. See pakub täiendavat paindlikkust ja likviidsust, võimaldades meie investoritele juurdepääsu oma rahalistele vahenditele, kui nad neid vajavad, ja kasutada muid investeerimisvõimalusi. Oleme uhked, et pakume seda võimalust oma platvormil ja usume, et see on üks paljudest põhjustest, miks Kreditex Ühisraha on investoritele nii atraktiivne võimalus.

Millised on teie tulude kasvuprognoosid aastaks 2023?

Meie tulude kasvuprognoos 2023. aastaks on umbes 50% 2022. aasta tuludest. Oleme Kreditex Ühisraha tuleviku suhtes väga optimistlikud ja usume, et suudame jätkuvalt pakkuda oma investoritele tugevaid tulemusi, säilitades samal ajal oma pühendumuse vastutustundlikele laenutavadele.

See on väga muljetavaldav. Kas soovite veel midagi lisada?

Usume, et Kreditex Ühisraha on stabiilne ja usaldusväärne finantspartner, mis pakub investoritele turvalist ja kindlat platvormi. Uue 12% tootluse garantiiga väikelaenu investeeringutele oleme veelgi tugevdanud oma mainet usaldusväärse investeerimiskohana. Kui otsite turvalist ja järjepidevat võimalust oma jõukuse kasvatamiseks, on Kreditex Ühisraha platvorm, mis väärib teie tähelepanu.

Üksnes usalduslikus koostöös saame leida häid lahendusi.

Tegemist on finantsteenusega. Enne lepingu sõlmimist tutvuge finantsteenuse tingimustega ja vajadusel konsulteerige meie spetsialistidega. Finantsinspektsiooni tarbijaveebist https://www.minuraha.ee/ saad erapooletut infot, kuidas oma rahaasju korraldada.

Mõiste „investor“ kasutatakse ühisrahastamise platvormi finantseeritavate laenuandjate suhtes, kes ei ole investorid väärtpaberituru seaduse § 6 mõistes.

Ühisraha OÜ, reg. kood 11948363
Kaubamärk: Kreditex Ühisraha
Vambola 6, Tallinn, Harju maakond 10114
Telefon +372 6 580 580
invest@uhisraha.ee
Krediidivahendaja tegevusluba nr 4.1-1/161
www.kreditex.ee

Jaga: