Ivo Rull avaldab raamatu „Viimsi väärtused“

Septembri keskpaigas esitleb Ivo Rull oma uut raamatut „Viimsi väärtused“.

Kogukonna Klubi kirjastamisel ilmuva raamatu kaante vahele on autor koondanud esseistlikus vormis tähelepanekud Viimsis toimuvast. Raamatus esitab Ivo Rull ka visiooni, kuidas valla edasiste arengutega toetada siinsetele kogukondadel südamelähedaste väärtuste säilitamist ning tugevdamist.

Ivo Rull sõnul on tal rõõm kinkida raamatu näol viimsilastele käsitlus teemadest, mis teevad Viimsis väga toreda elupaiga. Ent mis on sattunud valda juhtivate erakondade otsuste tõttu viimastel aastatel väga tugeva surve alla.

„Raamatut kannab idee Viimsist, kus valla areng toimuks kohalike elanike, mitte parteide tagatubadega semutsevate kinnisvaraarendajate huvides,“ märgib Rull.

Varasemalt on Ivo Rull avaldanud raamatud „Meediamängud“ (2018), „Populismist“ (2014) ning „Tartu tudengid kuumadel kaheksakümnendatel“ (2015).

Ivo Rull (56) on Viimsiga tihedamalt seotud enam kui 10 aastat. Ta on olnud Kogukonna Klubi käimalükkaja ning eestvedaja. Ivo Rulli modereeritud vestlusõhtud Sõjamuuseumis on pakkunud läbi aastate sadadele viimsilastele lahedaid emotsioone. Tema korraldatud rattamatkad  on viinud kümneid viimsilasi nii kohalikesse looduskaunitesse kui ohustatud paikadesse. Ning kõige muu hulgas on ta olnud ka kodukohvikus baaripidaja või talgutel rohenäpp.

Ivo Rull on alates 2017. aastast Viimsi volikogu liige, kus on seisnud Kogukondade Viimsi esindajana väärtuste eest, mis erinevate tekstidena on nüüd vormunud raamatuks.

Viimsi Uudised

Jaga: