Jõulud on kohe ukse taga! Mida kinkida emale?

Leia meie soovituste hulgas tänavune jõulukink emale! Oleme pannud kokku kingiideed lähtuvalt kõige populaarsematest hobidest ja huvidest lähtuvalt.

Tutvu nõuannetega ja leia kingiidee, millega oma ema sel aastal üllatada.

Parim jõulukink emale, kes armastab liikuda

Ehk käib ta joogas või pilateses? Või harrastab jõutrenni, jooksmas käia? Olenemata spordialast, mis talle meeldib, leia jõulukink emale, mis aitab tal olla parem oma sportlike eesmärkide saavutamisel. Selle jaoks kaalu järgnevaid kingiideid:

  • Uus joogamatt. See on ideaalne jõulukink emale, kelle hommikuse rutiini osaks on päikesetervitus või kerge venitus enne päevatoimetustele vastu minemist. Joogamatti ei pea kasutama alati siis, kui teed joogat või venitad, vaid selle saab ta alla võtta ka nendel päevadel, millal on soov jõuharjutusi teha.
  • Kaela massaažipüstol. Pärast intensiivset treeningut või tööpäeva on hea aeg lõõgastada oma lihaseid, selleks sobib hästi kaela massaažipüstol, mida on võimalik kasutada väga kerge vaevaga kodus. Tulemus on nii hea, et kaela massaažipüstol ei jää kohe kindlasti vaid ema kasutada – sellega soovivad kõik omale massaaži teha.
  • Sporditarvete kott. Mahukas kott, kuhu kõik treeningriided ja pesuasjad panna, on vajalik trenni minekuks ja nädalavahetuse spa päevadeks. Leia Kaup24 ja Hansapostist sporditarvete kott Adidas, Nike jt valikust.

Kingitused emale, kes armastab võõrustada külalisi

Kui sinu ema suureks kireks on valmistada head toitu ja kutsuda kokku sugulased, pere ja head sõbrad, siis soovitame leida selline jõulukink emale, mis aitab tal lihtsamini võõrustada külalisi. Selleks võib olla näiteks:

  • Lauanõud. Kui tead täpselt, millised lauanõud vajavad ümber vahetamist või on lausa puudu, siis kingi just need. Kui sa seda täpselt ei tea, siis alati on vaja desserttaldrikuid, pokaale ja serveerimisaluseid.
  • Laudlinad ja küünlad. Söögilauda kaunistab nii maitsev ise tehtud toit, aga ka spetsiaalsed kaunistused nagu laudlina ja küünlad. Kingi laudlina, mida saab panna lauale, kui külalised saabuvad ja mitmeid erinevaid küünlaid, et kogu pimeda talve oleks midagi lauale põlema panna.
  • Nendest leiab sinu ema palju uusi retsepte, mida katsetama hakata. Anna talle võimalus koguda inspiratsiooni ja valmistada toitusid, mida ta pole varem teinud.

Ilu- ja heaolu tooteid hindavale emale

Sinu ema teab kõike viimastest kosmeetika- ja ilutoodetest? Ta näeb alati suurepärane ja särav välja? Kingi talle midagi järgmisest nimekirjast, et ta saaks jätkuvalt nautida mõnusaid ja lõõgastavaid ilutooteid, mis tagavad särava ilme ja terava mõistuse:

  • Vajalikud vitamiinid ja toidulisandid. Meie kliimas tuleb kindlasti tarbida juurde D-vitamiini, aga lisaks sellele on veel palju erinevaid toidulisandeid. Näiteks tugevate küünte jaoks tsinki ja rahuliku närvisüsteemi jaoks B- ja Mg- vitamiine.
  • Kehahooldustooted koduseks spaaks. Kui kodus on vann, siis kingi talle vannisoola või -pallid. Lisa kingi juurde pehmed saunalinad, niisutavad näomaskid ja lõhnaküünlad, et ta saaks pärast pikka päeva vannitoas lõõgastuda justkui oleks ta spaas.
  • Niisutavad näohooldustooted. Talvel on väga oluline niisutada näonahka – kingi spetsiaalselt selle jaoks mõeldud tooteid, mis kaitsevad külma ja karge ilma eest ning pakuvad piisavas koguses toitaineid.

Jõulud on eriline aeg, just parimad jõulukingid oma emale leiad mugavalt Kaup24 ja Hansaposti e-poodidest. Kinkide soetamiseks ei pea kodust lahkuma, sest kõik on kättesaadav vaid paari hiireklikiga.

Tunnuspilt: © Studioroman via canva.com

Viimsi Uudised

Jaga: