Jüri Derkun: otsustama peavad kogukonnad, mitte erakonnad

Kauaaegne viimsilane Jüri Derkun otsustas kandideerida volikokku valimisliidu Kogukondade Viimsi ridades.

Vaata videot lühiintervjuust Jüri Derkuniga:

Jüri Derkun on viimsilane alates 1995. aastast ning tal on 2 last. Nooruses on ta tegelenud ujumisega, olles 11-kordne Eesti meister ning teateujumises NSVL noortemeister. Karates on Jüri Derkun saavutanud meeskondlikult Eesti meistrivõitluste hõbemedali.

Ta on olnud tegev ujumistreerinerina, juhtinud erinevaid turvafirmasid ning ettevõtjana tegelenud välismaal soolakambrite ehitamisega. Hetkel töötab Jüri Derkun rahvusvahelise ravimifirma Eesti harus.

Jüri Derkun kuulub Kaitseliidu Rävala malevkonda.

Kogukondade Viimsi esindaja volikogus Ivo Rull tunnustab Jüri Derkuni pikaajalist tegevust Viimsi kogukondade huvide väljendamisel.

„Jüri on Facebooki grupi Viimsi Südames looja ja eestvedaja. Sealt on hästi näha, et ta on tõesti südamega selle juures, et Viimsis loodust ei rikutaks parteide ärisemude poolt lõplikult ära,“ märkis Rull.

Kogukondade Viimsi läheb eelseisvatele valimistele 21-liikmelise nimekirjaga. Oma kandideerimisest on juba teatanud mereteadlased Ants Erm (Randvere) ja Andres Jaanus (Tammneeme), endine Viimsi abivallavanem ja tänane volikogu liige Oliver Liidemann (Haabneeme), tehnovõrkude insener Jaak Sepp (Randvere) ning kommunikatsiooniekspert Ivo Rull (Pringi).

Viimsi Uudised

Jaga: