Kõrge tootlus nüüd alati saadaval

Eestihoiusel on hea meel tutvustada sulle uut hoiusetoodet Pealinna hoius, tänu millele on kõrged hoiuseintressid nüüd kogu aeg kättesaadavad.

„Kui seni ulatus meie pakutavate tähtajaliste hoiuste põhitoodete intress kuni 6,5%-ni, siis 2024. aasta kevadel viisime sisse suure muutuse. Soovime oma liikmetele tagada alati parima tootluse, mistõttu sündiski otsus tuua turule täiesti uus toode,“ avab Eestihoiuse juhatuse liige Jekaterina Semjonova Pealinna hoiuse tagamaid.

Teeni tulu kuni 8% aastas

Pealinna hoius on kolmeastmeline teenus, mille hoiuseintress algab 7%-st ja ulatub koguni 8%-ni aastas. Teenitava tulu suurus sõltub hoiuse pikkusest. Traditsiooniliselt tagab suurema tootluse pikema hoiuse avamine.

„Pankade pakutavad hoiuseintressid ulatuvad hetkel maksimaalselt kuni 4,2%-ni. Võrreldes sellega on Eestihoiuse pakkumine väga atraktiivne,“ toonitab Semjonova.

Pealinna hoiuse tingimused  

  • Hoiuse sissemakse alates 3000 €
  • Periood 1, 2 või 3 aastat
  • Hoiuseintress 7%, 7,5% või 8%
  • Intresside väljamaksed iga 12 kuu järel
  • Lepingu automaatse pikendamise võimalus

Peale intresside tõusmise midagi muud seoses Eestihoiuses hoiustamisega muutunud ei ole. Tulu tootmine käib endiselt sama lihtsa ja tõhusa mudeli alusel nagu varemgi – teenime kasumit läbi tagatisega tagatud laenude ning liisingute pakkumise. See tähendab, et nii nagu muud tähtajalised hoiused, on ka Pealinna hoius konservatiivne ja usaldusväärne tulu teenimise võimalus.

Pealinna hoiusega saad lähemalt tutvuda Eestihoiuse kodulehel. Samuti leiad sealt kalkulaatori, millega on lihtne välja arvutada, kui suurt tulu võiksid sinu säästud sulle teenida.

Tutvu Pealinna hoiusega

Viimsi Uudised

Jaga: