Lauri Hussar Eesti Päevalehes: tõsine korruptsioonikahtlus seoses Martin Reimiga

Eesti 200 esinumber Viimsi volikogu valimistel Lauri Hussar avaldas äsja arvamust, et Martin Reimi (Reformierakonna nimekiri) valimiskampaanias oli korruptiivseid elemente.

13. oktoobri Eesti Päevaleht avaldas arvamusloo „ Lauri Hussar: nii selget korruptiivset lubadust seoses katusrahadega pole Eesti poliitikas varem olnud”.

Muuhulgas sisaldab see lugu järgmist lõiku:

“Täna oleme silmitsi väga tõsise korruptsioonikahtlusega, sest Eesti Päevalehe käsutuses on rahandusministri parteis kandideeriva endise jalgpallitähe Martin Reimi üleskutse Viimsi valijatele, kus reklaamitakse, kuidas riigieelarvest on just tänu nende erakonnale Eesti ühte rikkamasse valda saadud suur summa raha jalgpallihalli ehitamiseks (EPL 12.10).

Reim kutsub seejuures oma toetajaid enda kui Reformierakonna kandidaadi poolt hääletama. Täpina i peal on kirjale lisatud ka mõistagi Reimi kandidaadinumber. Kui me jätame kõrvale andmekaitseaspekti, mis puudutab valimisreklaami saatmist spordiklubiga seotud vanematele ja nende andmete kasutamist, siis nii selget korruptiivset lubadust seoses katusrahadega pole varem Eesti poliitikas aset leidnud.”

Loe Lauri Hussari arvamuslugu täismahus SIIT.

Tunnusfoto: kuvatõmmis EPLi veebist.

Viimsi Uudised

Jaga: