Parim akukettsaag on sissejuhatus akutööriistade maailma

Tehnoloogiamaailma edasiminekud tähendavad väga palju põnevat igast valdkonnas. Varasemalt võis tunduda võimatu, et olemas on parim akukettsaag aga nüüd kasvab akutoitel töötavate tööriistade kogus kiiresti.

Võrreldes bensiinimootoriga tööriistadega on akutoitel tööriistad tunduvalt vaiksemad. Ja kuna tarvis pole toitejuhet, ei ole tööala piiritletud voolu kättesaadavusega, vaid tööd saab teha igal pool. Kas oled kõikide akutoitel toimivate lahendustega tuttav?

Parim akukettsaag on sind ootamas

Tihtipeale öeldakse, et akut kasutavad tööriistad on nõrgemad, parim mootorsaag töötab ikka bensiiniga. See ei vasta kindlasti tõele, vaja on lihtsalt teada, milleks sa tööriista otsida ja teada ka seda, millist tööriista soetada. Akukettsaag MSA 220 TC-O on STIHL’i parim akukettsaag arboristidele ja puuhooldajatele. Parim akukettsaag mugavaks professionaalseks kasutamiseks, sobides näiteks laasimiseks, on aga MSA 220 C-BQ.

Parim akukettsaag tähendab eeliseid, millele enne ei oska mõeldagi. Esiteks on see vaikne, ehk sobib kasutamiseks ka müratundlikes piirkondades. Teiseks on aku mootorsaag kasutatav ka kinnistes ruumides, nii et kes soovib kettsae abil nikerdada puuskulptuure, tahab teha kuuri kaitsva katuse varjus küttepuid või tegeleb siseruumides ehitusega, oskavad seda kindlasti hinnata.

Muruniitmine akutoitel masinaga

Üks viis, kuidas muru niita selliselt, et kasutad akul toimivat lahendust, on muidugi robotmuruniiduk. Need on sedavõrd populaarseks kujunenud, et vahepeal tundus juba haruldane näha aeda, kus ei olegi robotniidukit omaette toimetamas. Kõigest hoolimata robotniidukid igasse aeda aga ei sobi. Õnneks on olemas ka teisi lahendusi.

DC-elektrimootoriga akumuruniiduk RMA 235 Compact on uuenduslik, keskkonnasõbralik ja sobib suurepäraselt kodukasutamiseks. Täpsemate tööülesannete täitmiseks on olemas muidugi akutrimmerid. Kel varasem kokkupuude puudub, siis trimmer ei kasuta terasid, vaid jõhvi ehk trimmipead ning sellega on rohu lõikamine peenarde piirilt, aia äärest ja mujal täpset lähenemist nõudvatest kohtadest juba tunduvalt mugavam.

Väikesed aga võimsad tööriistad

Oleme harjunud, et mitmed tööriistad on manuaalsed ning nõuavad käsitlemiseks omajagu aega ning jõudu. Tänu akutööriistade tulekule on aga mitmed senini tüütud tööülesanded muutunud lihtsamaks ja meeldivamaks. Siiani oleme maininud suuremaid akutööriistu: parim akukettsaag, kvaliteetne muruniiduk ja trimmer ning ka robotniiduk. Millised väiksemad akutööriistad väärivad veel kaalumist mitte vaid professionaalseks kasutamiseks, aga ka koduseks töötamiseks? Profikeskus e-poes on täiesti eraldi kategooria väikeaednikule mõeldud toodetega, kuhu tasub piiluda.

Nii on poes olemas akuhekipügaja, akuoksasaag, akuga töötavad muru- ja hekikäärid, akutolmuimeja ning muidugi akulehepuhur. Võib küll tunduda, et väga palju tooteid tähendab ka väga palju laadijaid, ent tegelikult saab mitmeid tööriistu kasutada sama akuga. Peab lihtsalt jälgima, mis on ühe või teise tööriista kasutatav aku pinge ja mõtlema, kas selline lahendus on juba kodus ootel.

Tasapisi alustades ongi võimalik, et üsna varsti koosneb kogu su kodune tööriistapark mugavatest ja kvaliteetsetest akutööriistadest. Esimesena vastavalt vajadusele parim akukettsaag, seejärel akutrimmer ja tasapisi tulevad järgi ka teised tööriistad, millega töötegemine kulgeb efektiivselt ja kiirelt.

Viimsi Uudised

Jaga: