Parim varstolmuimeja sinu jaoks

Teades kõiki varstolmuimeja eeliseid, tundub selle kasuks otsustamine loogilise sammuna. Küll aga tekib küsimus, milline on parimatest parim varstolmuimeja just sinu jaoks?

Toome välja mõned head soovitused, mida järgides saab kindlasti selgemaks, millist varstolmuimejat osta.

Kas Dyson varstolmuimeja, Philips varstolmuimeja või hoopis kolmas bränd?

Pannes paika, mis on sinu eelarvele mõeldes kõrgeim võimalik hind, kitsendad juba oluliselt sobivate tolmuimejate laia valikut. Turul on varstolmuimejaid, mis maksavad mõnikümmend eurot ja on parimad varstolmuimejad, mille hind on üle tuhande euro. Selge see, et need teevad ka oma tööd erinevalt. Hinna määramisel loevad sellised faktorid nagu bränd, funktsioonid, komplekti kuuluvad puhastusotsikud ja puhastuspead, seadme jõudlus, kasutatud materjalide kvaliteet jms.

Võimalik, et on kiusatus soetada kõige odavam ääri-veeri sobiv tolmuimeja, kuid see otsus ei tasu pikas plaanis ära. Ostes kogu aeg kõige odavamaid varstolmuimejaid, võid avastada, et need ei kesta, ei tee tööd efektiivselt ning pead üsna pea jälle uue järgi minema. Mõne aastaga kulutad selliselt tolmuimejate ostmise peale päris märkimisväärse summa.

Ametliku edasimüüja Airvitamin lehel saadaolev Dyson tolmuimeja v15 võib esmapilgul tunduda kallis, kuid tegu on mudeliga, mis on maailma mastaabis paljude hinnangul parim varstolmuimeja 2024. Airvitamin pakub Dyson varstolmuimejaid, mis kasutavad innovaatilisi lahendusi efektiivseks koristamiseks, on HEPA filtriga ning nendega on lausa lust ja lillepidu koristada. Ühekordne investeering, et soetada tõesti parim varstolmuimeja, toob sulle efektiivse töövahendi, mis teenib sind pikki aastaid.

Millist varstolmuimejat osta?

Eelarve määramise kõrval on järgmiseks otsustavaks faktoriks see, mida parim varstolmuimeja sinu jaoks tähendab. Eri ülesannete täitmiseks mõeldud spetsiaalsed otsikud muudavad spetsiifilise tööülesande tegemise efektiivsemaks ning mugavamaks, ent pole ilmtingimata kõigile vajalikud. Seetõttu on ka Airvitamin poes müügil eri võimalustega mudeleid.

Soovides puhastada kõva põranda pealt tolmu ja kergemat prahti, võib sulle olla täiesti piisav klassikaline kuivpuhastuseks mõeldud hea varstolmuimeja. Tahad põrandaid ka pesta? Siis pead oma valikukriteeriumidesse lisama märgpuhastuse võimaluse ehk parim varstolmuimeja on see, millel on erald märgpuhastuseks mõeldud veepaagiga puhastuspea.

Loomavabas kodus pole vajalik varstolmuimeja, millel on lemmikloomakarvade koristamiseks mõeldud otsik. Kellel on aga kassid-koerad, nende jaoks võib selle otsiku olemasolu olla prioriteet. Ka on väga populaarseks lahenduseks see, kui varstolmuimejasse on integreeritud parim käsitolmuimeja. See tähendab, et varstolmuimeja pika varre saab eemaldada ning kasutada seda käsiseadmena. Tänu sellele mahub tolmuimejaga kohtadesse, kuhu varstolmuimeja ei suudaks pressida.

Parim varstolmuimeja on tõhus, kompaktne ja ilus

Parim varstolmuimeja on kindlasti kompaktne, mahtudes nii toanurka, kitsa riiuli kõrvale, kappi kui ka lihtsalt seina äärde. Kuna varstolmuimeja on mugavalt käepärast, võid avastada, et ei olegi tarvis pikalt, tundide kaupa, tolmuimejaga mööda tuba marssida. Suur osa koristamisest hakkab toimuma suisa möödaminnes!

Tänu sellele on ka tänapäevaste tolmuimejate aku kestvus täiesti piisav. Konkreetne tööaeg sõltub muidugi mudelist, aku võimsusest ja töörežiimist ehk jällegi faktorid, mida silmas pidada, kui kaalud millist tolmuimejat osta. Muidugi kasutab väiksema jõudlusega režiim, suurepärane kõva põrandakatte puhastamiseks, vähem akut, kui suurema jõudlusega režiim, mis sobib paremini vaipkatte puhastamiseks. Režiimi läbimõeldud kasutamisega saab aku tööiga pikendada.

Ja viimaseks, kuigi mitte väheoluliseks, detailiks on varstolmuimeja disain. Parim varstolmuimeja on tõenäoliselt palju enam silma all, kui robottolmuimeja või juhtmega suur tolmuimeja. Nii pole üldse liig võrrelda mudelite välimust ja valida parim varstolmuimeja, mis sobiks sinu koju kui valatud.

Tunnuspilt: Airvitamin

Viimsi Uudised

Jaga: