Pesev robottolmuimeja on universaalne vahend kaasaegsesse koju

Kodu koristamine on suur ettevõtmine, mis võtab nii palju aega kui ka vaeva.

Järjest enam on aga kodudesse jõudnud abivahendid, mis muudavad koristamise kergemaks. Juba mitmeid aastaid on olnud populaarsed erinevad robottolmuimejad ja täna juba saab ka soetada endale peseva robottolmuimeja, mis lisaks tolmule puhastab ka erinevad põrandapinnad märja pesuga. Miks valida pesev robottolmuimeja?

Pesev robottolmuimeja hoiab sinu aega kokku

Pesev robottolmuimeja on kaks ühes lahendus, seda otseses mõttes. Kui klassikaline tolmuimeja aitab puhastada erinevad põrandapinnad tolmust ja mustusest, siis lisaks sellele funktsioonile aitab pesev robottolmuimeja ka põranda pesemisel. Nii saab sinu parkett läikima löödud! Pesev robottolmuimeja on tõeliselt universaalne abivahend igas kaasaegses kodus, kus tihtipeale ei jää piisavalt aega koristamiseks. Suure osa tööst aitabki just see seadeldis ära teha ja sa saad puhata, tegeleda muude vajalike toimetustega.

Lisaks sellele, et pesev robottolmuimeja vabastab põranda pesust ja tolmu imemisest, hoiab see sellega väga palju aega kokku. Seda eriti kõikides elamutes, mis on suured. Paljude mitmekorruseliste majade koristamine võtab tunde ja keeruline on saada kõik kohad läikima just nii nagu soovid. Nüüd aga vastutab pesev robottolmuimeja selle eest, et vähemalt põrandad oleksid puhtad.

Lemmikloomadega kodus on pesev robottolmuimeja kohustuslik seade

Sul on kodus koer, kass või mõni teine armas lemmikloom? Paljud lemmikloomad jätavad endast maha palju karvu, mis tähendab, et põrandapindade puhastamine ei ole mitte vajalik vaid kord nädalas, vaid pea iga päev. Sellisel juhul on pesev robottolmuimeja ideaalne valik, sest see saab puhastada ja pesta põrandaid iga päev või vajadusel ka mitu korda päevas. Nii püsivad sinu põrandad peaaegu kogu aeg puhtana ja sina ei pea muretsema suure mustuse pärast, sest samal ajal, kui sina töötad, teeb pesev robottolmuimeja vajamineva töö ära.

Küllaga tasub arvestada, et pesev robottolmuimeja ei pääse alati igale poole ja aeg-ajalt tuleb ka ise lapp kätte võtta, et raskesti ligipääsetavad nurgad ära puhastada.

Kui sa oled endale valimas kas Kaup24 või Hansaposti suurest valikust uut robottolmuimejat, siis tasub enne vaadata üle ja vajadusel ümber organiseerida enda kodusisustus.

Mida vähem asju on põrandal laiali ja mida rohkematesse kohtadesse seade pääseb, seda suurema osa koristustöödest saab pesev robottolmuimeja ära teha. Tõsta põrandal olevad mänguasjad kastidesse ja aseta need riiulitele, kapidele. Soeta selline pesev robottolmuimeja, mis saab hästi hakkama puitpõrandalt vaibale liikumisega, kui ka üle ukse liistude minemisega. Mitmekülgne ja heade funktsioonidega seade säästab sinu aega, vaeva ja võimaldab rohkem aega veeta kõige armsamate inimestega. Seega pole põhjust, miks mitte soetada endale multifunktsionaalne pesev robottolmuimeja. Üllata praktilise kingiga iseend või kedagi lähedast.

Tunnusfoto: pixabay.com

Viimsi Uudised

Jaga: