Postimehe portaalides on juba pool aastat teemaks viimsilanna kasside saatus

Postimehe portaalid Elu24 ning Lemmik kajastavad juba ligi pool aastat teemat, et mis on saanud Viimsis elava suunamudija Triinu Liis McNairi kahest kassist.

10. augustil on reporter Ketlin Kruse avaldanud lisaks alates veebruarist ilmunud kümnetele temaatilistele kajastusele põhaliku loo „PALASTAV TÕDE> Lõpuks selgus, mida Triinu Liis oma kassidega tegi“.

Loost ilmneb, et tänavu veebruaris viis loo kangelanna abikaasa Justin McNair kaks kassi loomade varjupaika, väites et on need leidnud hulkumas Haabneeme alevikust. Loo autor selgitab, et tegelikult olid need hoopis Triinu Liis McNairi kassid.

Kuna loomade varjupaigale tuleb ühe kassi loovutamise eest maksta 300 eurot, siis artikli autori kinnitusel valetas perekond McNair varjupaigale kasside päritolu kohta, et pääseda antud tasu maksmisest. Justin ja Triinu Liis McNair aga eitavad artiklis, et nad oleksid varjupaigale valetanud.

Artiklis vihjatakse, et kuna kasside eest tasus loomade varjupaigale hoopis Viimsi vallavalitsus, võib nüüd perekond McNairi ähvardada süüdistus kelmuses.

Täies mahus saab Elu24 uurimuslugu lugeda SIIT.

12. augustil avaldas veelgi ulatuslikuma loo „ KAS PERENAINE ÜLDSE TEADIS?> Suunamudija Triinu Liisi kassid viis varjupaika hoopis abikaasa Justin“ Postimehe portaal Lemmik. Seda artiklit saab täismahus lugeda SIIT.

Tunnuspilt: kuvatõmmis Elu24 portaalist.

Viimsi Uudised

Jaga: