Rull BNSile: Randjärve lahkumise taga on erimeelsused reformarite ridades

Viimsi volikogu liige Ivo Rull peab Laine Randjärve vallavanema kohalt lahkumise peapõhjuseks erimeelsusi Reformierakonna nimekirja seas.

BNS vahendab Ivo Rulli ütlust, et tema andmetel tekkis möödunud reedel tugev erimeelsus Viimsi võimuliidus ning ka volikogu Reformierakonna saadikute seas. “Reformierakonna nimekirjas volikokku valitud viis parteitut saadikut, aga ka erakonna liige Märt Vooglaid soovisid Randjärve lahkumist,” sõnas Rull.

Randjärve tagasiastumise arutelu tingis Rulli sõnul Randjärve poolt Haabneeme Kooli juhi Sirje Toomla päevapealt vallandamine 19. novembril ning sellega seoses ilmsiks tulnud Viimsi hariduskriis. Lisaks on Randjärv sattunud teravasse vastuseisu kogukonnaga seoses Prangli sadamakuuri lammutamise otsusega.

“Ehk siis Randjärve lahkumise tegelik sisu oli, et need kaks tüüpilist reformierakondliku teerullipoliitika tagajärjel tekkinud skandaali tekitasid koalitsioonis tõsiseid erimeelsusi. Ning ka Reformierakonna tuumik sai aru, et Laine Randjärve juhtimisel oleks mindud 2021. aasta kohalikke valimisi kaotama,” märkis Rull.

Viimsi Uudised

Jaga: