Sademevee kogumine pole mitte üksnes säästlik, vaid lisab ka aiailu

Sademevee kogumine ja taaskasutamine on Viimsis muutunud väga aktuaalseks ning ilmselgelt muutub see teema tulevikus veelgi olulisemaks.

Esmalt tutvustame lihtsaid, efektseid ning kergesti kasutusse võetavaid lahendusi. Need sobivad kõikidele majaomanikele, kes soovivad oma terassi või majaümbrust ilmestada sademevett kasuvate lilleanumate või disainipaakidega.

Ettevõte Grillgarden pakub laia valikut eriilmeliselt disainitud sademeveekogujaid.

 

Aeda, kasvuhoonesse või terrassile paigaldatavatesse kogumisanumatesse juhtitakse vihmvesi spetsiaalse lahendusega, mida kutsutakse vihmavargaks.

Kõik Grillgardeni veebipoest ostetavad tooted, mille hind ületab 100 euro piiri, tuuakse tellijatele koduuksele tasuta.

Eraisikud ja ettevõtted, kelle on oluline sademevee kasutamine suuremas mahus, leiavad erinevaid lahendusi ettevõtte Puhastid OÜ veebist.

26-aastast kogemust vee-ja kanalisatsioonisüsteemide tootmisel ning installeerimisel omav osaühing Puhastid on juba paigaldanud Viimsi mitmetele eramutele ja ärihoonetele sademevee kogumise ning kasutamise nutikaid lahendusi.

Üldjuhul on tegemist on hoone krundile maa alla paigutatavate kogumispaakidega, kuhu suunatakse maja katuselt vihmavesi. Nutikas süsteem reguleerib vihmavee kogumist ning selle suunamist splinklersüsteemi kaudu aia kastmiseks või paralleelpaakidega varustatud WC-loputuskastisse kasutamiseks.

 

Hetkel üheks üheks populaarsemaks Puhastid poolt pakutavaks sademevee kogumise lahendusteks on Garden Comfort + Platin sarja tooted. Sõltuvalt kogumispaagi suurusest varieerub selle sarja toodete hind vahemikus 2628 – 5520 eurot.

Iga maja- ja aiaomanik, kes investeerib sademevee kogumisse, säästab oluliset üha väärtuslikumaks muutuvat joogivett ning hoiab kokku hulga isiklikku raha. Lisaks annab teadmine, et suudetakse vett targalt taaskasutada, väga positiivse emotsiooni. Kes meist siis ei tahaks jätta ka oma lastele kvaliteetset ja looduslähedast elukeskkonda?!

Huvi korral võtke palun ühendust:

Marek Reinolt
E:   marek@puhastid.ee
M: +372 52 36 745
https://www.puhastid.ee/

Viimsi Uudised

Jaga: