Sokisahtli soovitused: lõbusad ideed Sõbrapäeva kingitusteks

Sõbrapäev hiilib aina lähemale ja on aeg hakata mõtlema, kuidas üllatada oma sõpru vahvate ja armsate kingitustega. Sõbrapäeval polegi nii tähtis kingitus ise, vaid pigem tähelepanu ja hoolivus ja see, et sõpra meeles pead!

Üks paar sokke koos väikese šokolaadiga on täiesti piisav, eriti kui sokid on valitud just sõbra järgi – midagi, mis täpselt talle sobivad.

Soovitame Sokisahtli poest just neid erilisi sokke, mida oleks endalgi lahe saada Sõbrapäevaks.

Naljakate sõnumitega sokid

Kas sinu sõber mõistab nalja ja teeb pulli? Kas koos olles alati itsitate ja naerate kõhud kõveras? Ja mis võiks olla toredam, kui jagada nalja oma kalli sõbraga? Kingi oma sõbrale sokid, mis kannavad sõnumeid nagu Kõige targem mees, Täitsa Sooda, Must Lammas või midagi Vanamehe sokikollektsioonist.

Eks sa tead ise oma sõpra kõige paremini, nii et vali midagi, mis teid mõlemaid naerma paneks. Oleme nende sõprade jaoks kokku pannud ka päris lõbusad kinkekarbid – näiteks selliste sokkidega Täitsa Tige Vana Lammas. Kas tuli juba pähe see sõber, kellele need sokid ideaalselt sobiks?

Vaata rohkem täpilisi sõnumitega sokke siit.

Magnetkäpakestega imearmsad sokid

Need on kõige vahvamad ja lõbusamad sokid kogu valikust! Sokid kinnituvad omavahel magnetkäppadega, just nagu vanad sõbrad hoiavad teineteist. Nende sokkidega saate koos sõbraga teha pilte ja videosid, jagades neid TikTokis või mujal sotsiaalmeedias.

Soovitame veel need sokid jalga panna, pannkooke süüa ja uusi seiklusi koos sõbraga plaanida. Ideaalne viis, kuidas oma lähedase sõbraga koos Sõbrapäeva veeta.

Vaata kõiki magnetkäpakestega sokke siit.

Romantilised sukad ja sukkpüksid

Muidugi leidub ka midagi romantilist! Naistele meeldivad sageli kingitused nagu ilusad sukad või sukkpüksid, eriti Sõbrapäeval. Kuidas seda aga teha nii, et kingitus oleks täiuslik? Järgnevalt jagame sulle mõned nipid.

  • Sellise kingituse tegemiseks, peaksid kingisaajat juba tundma piisavalt hästi, et teada, kas valida talle sukad või sukkpüksid.
  • Esimesele deidile ära sukkadega torma, vaid vali hoopis armsad südametega sokid või kinkekarp sõbrapäeva sokkidega.
  • Sukkpukste ja sukkade puhul on alati oluline suurus ja teame, et õige suuruse valimine võib ka mõnikord raskusi tekitada. Kui sinu kingisaajal on vähe pikemad jalad, soovitame valida M või L suuruse vahel. Nii istuvad sukad ja sukkpüksid ka kõige pikematel mugavalt jalas.
  • Kui aga juba tundub, et suuruse valikuga läheb asi liiga keeruliseks, vali kingituseks hoopis kinkekaart. Nii päästad ennast suuruse valimisest ja kingisaaja on kindlalt väga rõõmus.

Sõbrapäeva kingituse juures on kõige tähtsam see aeg, mille veedad oma sõpradega. Kindlasti läheb sõbrale juba korda see, et teda meeles pead ja temast hoolid.

Seega, ole olemas oma sõprade jaoks Sõbrapäeval ja ka kõikidel teistel päevadel. See ongi kõige parem kingitus.

Sokisahtel soovib sulle ja su sõpradele imelist Sõbrapäeva!

Viimsi Uudised

Jaga: