Tipptasemel logotooted, mis tõstavad teie klientide elustiili uuele tasemele

Me kõik hoiame oma kuludel silma peal. Reklaamtoodete tellimisel võib tunduda ahvatlev otsustada minimaalse eelarve kasuks ning valida taskusõbralikud nipsasjad nagu kruusid või pastakad. Kuid see pole sugugi parim lahendus!

Vaadake küsimust teistsuguse vaatenurga alt. Meil on teile pakkuda strateegia, mis võib teie brändi palju kõrgemale tasemele tõsta. Investeerige tipptasemel uuenduslikesse reklaamtoodetesse, mis on palju funktsionaalsemad kui tavapärased logomeened. Niiviisi suureneb teie brändi mõju hüppeliselt, sest teie kliendid jäävad toodetega, mis nende igapäevaelu reaalselt paremaks muudavad, kõvasti rohkem rahule. Selgitame lähemalt.

Miks on kvaliteetsetesse reklaamtoodetesse investeerimine vägagi nutikas strateegia?

See, milline ettekujutus on klientidel teie kaubamärgist, sõltub eelkõige teie toodete kvaliteedist. Kujutage ette peenelt viimistletud logoga sülearvutikotti, millest saab teie kliendi igapäevane kaaslane, ning võrrelge seda mõne odava pastapliiatsiga, mis nädala jooksul minema visatakse. Kumb neist jätab teie arvates kliendile püsivama mulje? Kvaliteetseid reklaamtooteid kasutatakse palju kauem ning neid väärtustatakse kõrgemalt. See tähendab omakorda pidevat firmalogo ja -sõnumi eksponeerimist ja sügavamat emotsionaalset sidet teie brändi ja kliendi vahel.

Kui investeerite luksuslikku reklaamtootesse, pole see sugugi mitte priiskamine – te teete tõsiselt targa investeeringu. Kvaliteet räägib rohkem kui kvantiteet: erakordne kingitus ütleb kliendile, et te hindate partnerlust kõrgelt ja olete pühendunud tipptasemel teenuste pakkumisele. Kindlasti poetavad nad positiivse sõna ka oma sõpradele ja tuttavatele, mis tähendab teile veelgi rohkem reklaami – investeering saab tagasi teenitud!

Altpoolt leiate valiku eksklusiivseid reklaamtooteid Kaubad.ee-lt, mis kõnetavad teie kliente ning teevad nende igapäevaelu märgatavalt paremaks.

Case Logic Notion 17.3-tolline sülearvuti-seljakott 29 L

Kui teie kliendid fännavad uusimaid trende tehnikamaailmas, sobib Case Logic Notioni seljakott neile ideaalselt. Sellel on polsterdatud ümbristasku 17,3-tollise sülearvuti jaoks, spetsiaalne lahter 10,1-tollise tahvelarvuti jaoks ning tarvikute organiseerimise paneel mitmesuguste elektroonikaseadmete ja visiitkaartide jaoks. Lisaks veel 25 aastat garantiid – tõeline pühendumus kvaliteedile!

Prixton MGF100 massaažipüstol

Töö- ja eraelu tasakaal on tuline teema, mis puudutab meid kõiki. Massaažipüstol aitab neid balanssi viia. Kerge ja juhtmevaba seade, millel on kuus vahetatavat otsikut, mis sobivad nii fitness-sõpradele kui ka füsioteraapia jaoks. Erinevad kiiruse seadistused sobivad kõiksugu massaaživajadusteks. Trükkige massaažipüstolile oma ettevõtte logo ning see on justkui pitser, millega tunnustate oma klientide tervist ja heaolu.

Notus. Polsterdatud softshell jope meestele ja naistele

Miks mitte lasta oma klientidel end mugavalt ja stiilsena tunda, kui nad õues jalutavad? Notuse polsterdatud softshell-jopedel on meeste ja naiste mudelid, mitu taskut ja eemaldatav kapuuts. Jopele trükitud või tikitud kaubamärk ei sümboliseeri mitte ainult kõrget kvaliteeti, vaid ka mugavust ja kasulikkust.

Herschel Retreat™ seljakott 23L ja Herschel Novel™ spordikott 43L

Need on kotid, mida igaüks, alates maailmaränduritest kuni igapäevaste pendelrändajateni, peab lausa hindamatuks. Herscheli patenteeritud seljakotid ja spordikotid on erakordselt vastupidavad ning neil on suurepärane lahterdamise süsteem tarvikute organiseerimiseks. Lisaks on nad vägagi keskkonnasõbralikud. Teie logo ütleb teie klientidele selgelt: “Me hoolime nii teist kui kogu planeedist.”

Prixton AT803 aktiivsusmonitor ja Prixton SWB26T nutikell

Terviseteadlikus maailmas on nutikellad ja aktiivsusmonitorid rohkemat kui lihtsalt aksessuaarid. Nad mõõdavad elutähtsaid parameetreid, jälgivad ülitäpselt füüsilist aktiivsust ning on kõigele muule lisaks ka kaunis kinkekarbis. Teie kaubamärgiga spordikell ütleb, et te ei keskendu ainult äritegevusele, vaid peate ennekõike lugu kliendi heaolust.

HidrateSpark® PRO nutikad veepudelid Tritan-materjalist 680 ml ja roostevabast terasest 600 ml

Veepudel saab olla midagi palju lahedamat kui lihtsalt joogikonteiner. Mobiilirakendusega sünkroonitud LED-sensoriga veepudel tuletab kasutajale meelde, et päeva jooksul tuleb tarbida piisavalt vedelikku. Ainulaadne abimees, mille positiivne mõju kliendi enesetundele saab ruttu selgeks. Tellige HidrateSpark pudelid ning näidake oma klientidele, et olete tulevikule orienteeritud ettevõte.

Rise Pro sülearvutialus

Esmaklassiline alumiiniumist tehtud sülearvutialus sobib ideaalselt kaasaegsesse tööruumi, toetab ergonoomilist tööasendit ja talub kuni 5 kg raskust. Libisemiskindlad silikoonpadjad tagavad, et teie kliendi sülearvuti püsib paigal, ning teie logo on töölaual alati nähtaval.

Pilot. Elektriline rehvipump

Alatasa liikvel olevale kliendile on kaasaskantav elektriline rehvipump-õhukompressor hindamatu abivahend. Sellega saab rehve täis pumbata ja vajadusel akupangana ka nutiseadmeid laadida. Trükitud logo on märk brändist, mis mõistab kaasaegset mobiilset elustiili ja leiab parimaid lahendusi.

Seikluskaamera 4K

Suurepärane ärikingitus seiklushimulistele klientidele. 4K eraldusvõime ja vastupidavate tarvikute komplektiga seikluskaamera aitab teie klientidel jäädvustada neid ainulaadseid hetki, mis teevad elu maagiliseks.

Hybrid. Topelt juhtmevaba laadija 15W

Tänapäeva tempokas maailmas hindavad kõik kontoriinimesed kiiret ja tõhusat nutiseadmete laadimist. Kaheosaline laadimisalus on stiilse disainiga ning sobib nagu valatult igale lauale. Kui soovite jätta oma brändist stiilse kuvandi, tellige funktsionaalsed laadimisalused ning trükkige neile kaunis logo.

Eksklusiivsete ärikingituste jõud

Ehk jäite mõttesse, mida tellida? Abi on ka visualiseerimisest. Kujutage ette, et teie kliendi igapäevased mõtted on nagu tähed öises taevas. Neid on hästi palju. Teie bränd on nende seas hetkel vaid üks nõrga valgusega täht, mida kliendil on raske tähele panna ja keeruline meelde jätta. Kujutage nüüd ette, kuidas see pisike täpp paisub lõõmavaks päikeseks, mille eredat valgust on võimatu ignoreerida. Sedasi saategi klientide teadvusesse oma brändi jäädvustada, kui tellite meilt esmaklassilised reklaamtooted, mis parandavad elukvaliteeti ja edendavad tervist. Algselt olite vaid vaevumärgatav taustaelement klientide argipäevas – ning järsku sai teist erakordne jõud, mis varjutas kõik konkurendid.

Võtke meiega ühendust juba täna, et tutvuda nende ja paljude teiste luksuslike ja praktiliste toodetega, mis teevad teie brändi erilisemaks, kui ükski teine ettevõte seda suudab.

Viimsi Uudised

Jaga: