TOHOH: Viimsi pikaajalise arengustrateegia koostamine telliti Reformierakonnale lähedaselt PR-büroolt

Vallavanem Illar Lemetti (Reformierakond) teatas 16. juunil, et Viimsi valla arengustrateegia aastateks 2023 – 2045 koostajaks on valitud Reformierakonnaga lähedalt seotud PR-büroo.

Arengustrateegiat hakkab koostama Miltton New Nordics, mille tegevjuht on Annika Arras ning nõukogu liige Martin Kukk.

Annika Arras on olnud pikaajaline Reformierakonna valimiskampaaniate juht ning Martin Kukk on tegutsenud nii Reformierakonna peasekretäri kui Riigikogu Reformierakonna fraktsiooni liikmena. 2016. aastal juhtis Martin Kukk Siim Kallase presidendiks pürgimise kampaaniat.

Kuigi vallavanem Lemetti mainib oma teavituses, et PR-büroo Miltton valiti välja riigihanke korras, on asi mõnevõrra komplitseeritum. Tänavu aprillis kuulutas Viimsi vallavalitsus arengustrateegia koostamise nõustaja leidmise riigihanke konkursi läbikukkunuks, kuna sellele ei laekunud ühtegi pakkumust. Samas otsustati teha uus väljakuulutamiseta läbirääkimistega hankemenetlus arengustrateegia koostaja leidmiseks.

Viimsi Uudiste toimetuse liikmed tegelevad hetkel Milttoni poolt Viimsi vallale osutatavate teenustasude ja antud hanke kogumaksumuse selgitamisega. Avalikustame vastava info niipea, kui see on selgunud.

Tunnusfoto: pexels.com

Loe samal teemal:

„Vallavalitsus konkursiga arengustrateegia koostajat ei leidnud“

Viimsi Uudised

Jaga: