Väärtushinnanguid muutnud Atso Matsalu sai tagasi koha Viimsi Vee nõukogus

Täna Eesti 200 liikmeskonda kuuluv kauaaegne reformierakondlane Atso Matsalu on tuntud oma reljeefsete sõnavõttude poolest nii peavoolumeedias kui sotsiaalmeedias.

Üle 20 aasta Reformierakonda kuulunud Matsalu astus sellest parteist välja 2020. aasta juunis, teatades siis et „minu väärtushinnangud ei lange kokku Viimsis võimul oleva Reformierakonnaga“.

Sama suvel liitus Matsalu erakonnaga Eesti 200 ning arvati toonase võimuliidu poolt välja Viimsi Vee nõukogust.

2021. aasta mai lõpus avaldas Atso Matsalu Delfis Reformierakonda tervalt kritseerinud arvamusloo, milles ta võrdles seda parteid elevandiga. Tõdedes muuhulgas: “Elevant on toas olnud pikalt. Ta on seal laamendanud ja kõik nurgad täis teinud. Nüüd tuleb elevant välja ajada ja tuba ära koristada. See tuba on Viimsi vald.”

Pärast 2021. aasta oktoobris toimunud kohalikke valimisi muutis Atso Matsalu taas oma väärtushinnanguid, sõlmides koos teiste Eesti 200 poliitikutega koalitsioonileppe Reformierakonna juhtitud võimuliiduga.

Selle kokkuleppe järgselt anti meelt muutnud Matsalule tagasi ka koht Viimsi Vee nõukogus.

Lisaks Matsalule kuuluvad hetkel Viimsi Vee nõukokku Rita Veskimeister (Vali Viimsi/sotsid), Jan Trei (Isamaa) ja Tanel Einaste (Reformierakond).

Tunnusfoto: pexels.com

Loe samal teemal:

Atso Matsalu: korruptsioon Viimsi moodi ehk kuidas Reformierakonna elevant toanurgad täis tegi”

Viimsi Uudised

Jaga: