Viimsi Kuulsaal pakub lisaks mängurõõmule hästi valitud maitseelamusi

Kedagi ei üllata, et bowlingusaalis saab kuule veeretades kosutada end karastavate jookide ning klassikaliste snäkkide ja suupistetega. Küll aga tabab Viimsi Kuulsaali külastajaid sageli siiras üllatus, kui nad lõõgastuma tulles avastavad mängusaalist veel ka a’la carte restorani.

Kõik head söögikohad saavad alguse köögist ning peakokast. Viimsi Kuulsaali peakokk Fred Ehand on sündinud Taanis, aga üles on kasvanud Viimsis. Ta on varasemalt tegutsenud näiteks Noa peakoka poolel, Tallinna Tabac ning Hiiumaal Ungru restoranis.

Viimsi Kuulsaalis on Fred koha eripära arvestades võtnud eesmärgiks miksida a’la carte restorani ning kaasaegse tänavatoidu lähenemisi.

“Et igaüks leiaks omale midagi meelepärast,” selgitab Fred.

Nõnda võib Viimsi Kuulsaali menüüs valida nii tüüpilisi pubitoite, aga väga märkimisväärses osas ka trendikaid salateid, külluslikke suupisteid, eksklusiivseid pearoogi ning hõrke maiustusi.

“Fred tõepoolest lähtub igat rooga valmistades oma motost – täiuslikkus nõuab pühendumust.”

Palusime Fredil tutvustada, kuidas toimub ühe tema isikupärase suupiste, smörrebrodi valmistamine.

Viimsi Kuulsaali tegevjuht Lev Alas märgib, et Fred tõepoolest lähtub igat rooga valmistades oma motost – täiuslikkus nõuab pühendumust.

Lev soovitab a’ la carte menüüst tellijatele leida omale laud Kuulsaali piljardisaali poolses osas, kus on rahulikum. Suupistete ja kergemate roogade nautlejatele sobivad aga hästi lauad, mis asuvad vahetult bowlinguradade läheduses.

Mitmed lisavõimalused katavad ära kogu pere huvid

 Mõistagi saab Viimsi Kuulsaalis eeskätt seltskondlikult bowlingut harrastada. Ühtekokku kaheksal rajal on võimalik online broneeringuga valid omale sobilik aeg, pakett ning lisateenused. Partnerkaardi ja Tallink Club One kaardi omanikele pakutakse alaliselt 10- protsendilist soodustust, aga kampaania perioodidel on soodustused koguni 20-protsendilised.

Lisaks on Viimsi Kuulsaalis võimalik lahedalt aega veeta erinevaid mänge harrastades. Dartsi puhul on Viimsi saal teadaolevalt ainus Eestis, kus erinevad mängijate seltskonnad saavad nooli lennutada oma privaatsetes boksides.

Väga tasemel on ka avar piljardisaal, kus on jällegi Eestis ainus võimalus valida kolme üldlevinud mänguformaadi vahel. Olemas on lauad nii snooker’i, pool’i kui vene piljardi mängimiseks.

Kui Viimsi Kuulsaali lõõgastuma tulev pere tahab nooremad lapsed jätta mõneks ajaks omaette mängima, on seda väga mugav teha. Sest restoranil ja mängusaalidel on otseühendus ka  Muuuv Viimsi seiklusmaaga.

Aga seltskonnad, kes peavad lugu toonust tõstvatest jookidest, on Viimsi Kuulsaalis alati olnud positiivselt üllatunud pakutavast rikkalikust ning kvaliteetsest kokteilide valikust.

Viimsi Kuulsaal asub Viimsi Keskuse II korrusel ning on avatud iga päev.

Viimsi Uudised

Jaga: