Viimsi volikogus tõstatus küsimus, kes kohalikest refidest on kõige suurem kommunist

Viimsi vallavolikogu 14. mai istungil tekkis arutelu teemal, kes Viimsi reformierakondlastest võiks kanda tiitlit „kõige suurem kommunist“.

Arutelu tekkis päevakorrapunktis, kus abivallavanem Alar Mik (Reformierakond) tutvustas eelnõu, millega lükati tagasi Tammlaane kodu OÜ ja Private Group OÜ vaie Tammelaane DP osalise lõpetamise ja osalise kehtestamise otsusele. Tammlaane kodu OÜ juhatuse liige on Märt Vooglaid (Reformierakond).

Volikogu liige Ivo Rull (Kogukondade Viimsi) tõstatas küsimuse, kas Alar Mik on kohtunud Märt Vooglaidiga, et arutada kes on Viimsi refidest kõige suurem kommunist.

Rull tsiteeris ajalehte Äripäev, mille tänavu 25. märtsil ilmunud artiklis ütles Vooglaid otsesõnu Illar Lemetti (Reformierakond) ja Alar Miku kohta: “Kommunistid sellised”.

Rulli hinnnagul võiks selline tiitel Viimsi refidest mingil määral pädeda Siim Kallase (NLKP 1972 – 1990, Reformierakond alates 1995) puhul, aga Lemetti ja Miku puhul tundub olevat mitte väga lugupidav.

Mik selgitas, et tema ei tea, kes siin kommunist on või ei ole.

“Kui kommunism on see, et me kommuuni või kogukonna eest seisame, siis noh miks mitte,” leidis Mik.

Siiski möönis Mik oma vastuses seda, et Tammelaane kaasuses on vallas tehtud halba tööd kuna langetatud otsused on kohtus läbi kukkunud.

14. mai volikogu istungil toimunud arutelu videosalvestust on võimalik vaadata SIIT (alates 01:59 kuni 02:12).

Tunnuspilt: tänaseks lammuatatud hoone Tallinnas Ülemiste City’s.

Loe samal teemal:

Märt Vooglaid Äripäevas erakonnakaaslaste kohta: „Kommunistid sellised“”

Kui lugu meeldis, siis palun toeta sõltumatut kogukonnaportaali ning ANNETA.

Viimsi Uudised

Jaga: