Viimsilase Märt Puusti tabamus võidutses konkursil „Metsik linn“

Loodusfestivali korraldatud fotokonkursil „Metsik linn“ saavutas üldkategoorias võidu Märt Puusti foto „Kohanemine“.

Võidutöö autor Märt Puust seletas nutitelefoniga tehtud foto saamislugu Tartu Ülikooli Loodusmuuseumi Facebookis järgnevalt:

„Viimsilaste Facebooki grupis hoiatati möödunud sügisel mõned korrad Randvere küla juures Viimsi-Randvere tee servas rohtu nosiva põdravasika eest, kes ei kohku ka jalutajate eest. Kuigi käisime seal tihti koeraga jalutamas, ei õnnestunud teda tee ääres kohata enne kui möödunud aasta esimese jõuluadvendi hommikul. Nägime teda juba kaugelt ja leppisime abikaasaga kokku, et tema jääb koeraga ja ma katsun lähemale pääseda. Vaikselt see õnnestuski ja ta ei kohkunud sugugi, vaid jätkas rohu nosimist ning aegajalt vaatas ka minu poole ja püüdis lõhnasid. Lisaks piltidele sai ka paar videoklippi temast üles võetud. Kahjuks oli see ka viimane kord kui teda seal kohtasime. Loodame väga, et ta leidis endale mõne rahulikuma elupaiga“.

Viimsi Uudistele ütles Märt Puust, et tänavu aasta alguses kuulutas vald välja keskkonna-aasta, aga mingeid märkimisväärseid tegevusi ega sündmusi pole toimunud.

„Kui vald siiski planeerib mingeid üritusi korraldada, siis olen valmis selle pildi raamituna vallale kinkima,“ märkis Puust.

 Viimsi Uudised

Jaga: