KODUKOHVIKUTE TUTVUSTUSRING: Kristallhaldjate kohvik Anna Kooki

Viimsi Uudised tutvustab tänavusel kohvikutepäeval külastajatele avatud kodukohvikuid.

Täna tutvustab end Kristallihaldjate kohvik Anna Kooki (Kiviaia tee 1, Leppneeme).

Armsad sõbrad!

Kutsume teid meie armsasse Kristallihaldjate kohvikusse Anna Kooki. Sel aastal loovad Kristallihaldjad & Anna Kooki üheskoos ühe maagilise, kõhule ja hingele pai tegeva võluaia Leppneeme mereäärses külakeses.

Kirsiks tordil on paljude lemmikud Anna Kooki hõrgud koogid ja maiused, mis näevad välja nagu kunstiteosed – tervislikud ja täistaimsed, magusad ja suus sulavad.

dav_soft

Kristallihaldjad avavad oma kristallilaekad väekate ehetega looduslikest kristallidest, ainulaadsete Sri Lanka hõbeehetega, võluväega kristallidega ja kristallimandalate ehetega. Palju on ka neid ehteid, mida meie e-poest ei leia. Päris oma isklikku, poolvääriskividest käevõru saab ka tulla endale meisterdama.

Anna Kooki pakub teile magusaid ja soolaseid ampse, vanu lemmikuid ja uusi üllatajaid. Kindlasti maiustame juba tuttavaks saanud Kirju Koera ja Snickersiga, lisame jooksvalt menüüsse ka uusi kaaslasi. Et magusat tasakaalustada, pakume head kodust kartulisalatit. Leiame midagi ka värske suvekraami austajatele. Kostitame maitsemeeli ka magusate ja soolaste pirukatega. Saab kristallijooki, maitsvat kohvi ja mõnusat teed.

Ja et saaksid seda kõike head maiustada nii nagu süda lustib ja keha lubab, siis kogu meie menüü on täistaimne, ilma liha, muna ja piimata. Olgu ka mainitud, et maiustame tervislikumalt, kuna küpsetised on valge suhkruta ja mõni veel täiesti suhkruvaba.

Kõik valmib armastusega ja seetõttu usume, et see paitab nii teie maitsemeeli, hinge ja vaimu.

Anna Kooki hõrgud koogid leiad Facebookist ja Instagramist.

Meie juurde saab jala, rattaga või pargi auto autovärava vastas oleva tee äärde Kiigemäe teel. Kohalike bussidega nr V2, V6, V7A Viimsi keskusest (10 min) peatustesse Luhaääre või Mäe.

Oleme avatud 18. ja 19. juunil kell 12.00 – 17.00.

Oled armastusega oodatud meile külla!

Haldjapere Maivi, Anna, Katrin ja Hele

Loe samal teemal:

„Viimsi Uudised hakkab tutvustama kodukohvikuid“

Viimsi Uudised

Jaga: