Viimis võimuliidu pöördumine rannarahva poole

Armas rannarahvas, meie kallid maksumaksjad!

Oleme juba pool aastat palehigis rüganud, et meie koduvald oleks kinnisvaraarendajate jaoks paremini hoitud. Et toimuksid võimuliidu osaliste sissetulekutele ja heaolule kasulikud muutused. Ning et poolsaare rohelust tasakaalustaks jätkuvalt majanduslikult kasulik betoonivalu.

Olete meis äratanud siirast imetlust, et andsite mandaadi pakkumaks korralikku töö- ja esindustasu võimuliidu uutele lojaalsetele liikmetele. Nagu teate, pole näitlejate palgad Eestis just eriti kõrged. Aga tänu teile, kallis rannarahvas, saame Viimsis kohakaasluse alusel abivallavanema tööd tegevale näitlejale maksta üle 4000 kuus pluss üle 700 esindustasuks. Seda taset pole saavutanud mitte ükski Eesti teater!

Anname abi neilegi, kes tööd teha ei saa või ei taha. Volikogus on hästi hoitud kaks abiesimeest – neile mõlemale kulub 640 kuus marjaks ära, et käsi ikka tõuseks ning võimuliit kindlamini kokku kleepuks.

Oleme tublisti pingutanud, et pikalt lubatud Tammede park ikka kunagi ka tuleks. Selle pargi esimene etapp esindusliku asfalteeritud parkla näol valmib peagi.

Oleme alustanud lubatud ambitsioonikat arendustegevust Pringi metsades. Meid ei peata selles tegevuses miski, sest meie selja taga on alati positiivsusest pakatava Viimsi Teataja loominguline kollektiiv!

Ja selle modernse lauda paneme kah Vabaõhumuuseumi väravasse püsti, sest nii on asjatundjad otsustanud.

Kallid Viimsi maksumaksjad! Olge ikka arukad ja kuulekad ning jälgige tähelepanelikult, mida kõrgemal olijatel on teile öelda. Sest meie siit Nelgi teelt näme rohkem ja teame paremini!

Allkirjastatud 1.aprillil 2022 Nelgi teel

Uued Refid

Vanad Isamaalsed

Nunnud Sotsid

Tige 200

Tunnusfoto: elu Nelgi teel on läinud paremaks ja lõbusamaks.

Viimsi Uudised

Jaga: