LOE JA IMESTA: kuidas sotside kohalikud liidrid oma Keskerakonda ülejooksmist põhjendavad

4. mail teatasid sotside abivallavanem Annika Vaikla ja SDE esindaja volikogus Raimo Tann oma ülehüppamisest Keskerakonda. 

Viimsi Uudiste toimetus kommenteerib seda käiku järgneva REPLIIGIGA.

See manööver oli nii kiire, et isegi Sotsiaaldemokraatliku Erakonna Viimsi osakonna juht Pille Petersoo sai asjadest teada meedia vahendusel.

Raimo Tann ütles Delfile, et erakonna vahetuse tingis tema puhul unenägu, milles ta nägi valgusfooris punase tule vahetumist rohelisega.

Täpsemalt loe tema motiividest SIIT.

Annika  Vaikla põhjendas oma ülehüppamist sotsiaaldemokraatide viimase aasta paigalseisuga. Tõepoolest, tal ei õnnestunud viimasel aastal edasi liikuda sotside Harjumaa piirkonna juhiks ning hiljuti valiti ta maha SDE Viimsi osakonna juhi kohalt.

Endine sotsiaaldemokraat, täna erakonda mitte kuuluv kasiinoettevõtte juht Urve Palo teatas samuti, et temast on nüüd saanud parteitu Keskerakonna toetaja.

Millisesse erakonda ning millal Tann ja Vaikla järgmisena üle jooksevad, pole veel teada. Samuti pole veel teada, kas Palost võiks ühel päeval saada parteitu bolševik.

Kokku tegid Palo, Tann ja Vaikla nö tünga 442-le viimsilasele, kes andsin neile 2017. aasta oktoobris oma hääle sotsiaaldemokraatliku programmi alusel tegutsemiseks.

Foto: kuvatõmmis valimiste veebist näitab Palo, Tanni ja Vaikla pool petetud viimsilaste arve.

Loe samal teemal:

„POMMUUDIS! Juhtivad Viimsi sotsid hüppasid Keskerakonda“

„Viimsi sotside juht sai Vaikla ja Tanni lahkumisest Keskerakonda teada meediast“

Viimsi Uudised

Jaga: