Viimsi Uudised – siinse elu tegelik tukse

Viimsi Uudised pakuvad vaba ning mitmekesist platvormi kohaliku elu kõikide tahkude kajastamiseks.

Viimsi vallas elab täna umbes kolm tuhat inimest rohkem kui Viljandi linnas, aga kohalikku elu laiahaardeliselt kajastavat meediakanalit siin senini pole. Rutiinselt ilmuv vallavalitsuse hääletoru väljendab peamiselt vaid võimulolijate nägemust ning jätab suure osa Viimsis toimuvast hoopistükkis kajastamata. Kui vallamajas sõidetakse vallakodaniku või kogukonna soovidest teerulliga üle ning kui sõlmitakse järjekordne hämar diil, saame sellest paremal juhul lugeda üleriigilistest meediakanalitest.

Sõltumatu kogukonnaportaali Viimsi Uudised soov on sellist infotühimikku täita niipalju kui meie toimetus suudab ning vallaelanikud lugeda, vaadata ja kuulata soovivad. Viimsis elab hulk põnevaid persoone ja käib vilgas seltsielu, aga juhtub ka õnnetusi ning konflikte. On ägedaid ühisettevõtmisi ning hoolast kodukaunistamist, aga ka pätid ja vargad ei maga. Üha olulisemaks muutub viimsilastele värske info olukorrast liikluses, koolides toimuv ning ehitustegevusega seonduv. Järjest avatakse meie vallas põnevaid söögikohti, uusi ärisid ning teenuseid. Kõike seda soovib Viimsi Uudised kajastada nii sõnas kui pildis.

Käsitleme Viimsi vallas toimuvat tasakaalustatult, aga vajadusel kogukondade seisukohti selgelt ja jõuliselt väljendades. Meie ei karda debatte ning hoiame oma portaali avatuna erinevatele arvamustele ja vaadetele. Anname operatiivseid ülevaateid siinsetele elanikele kasulikust infost.

Viimsi Uudised ootab kaastöid kõikidelt viimsilastelt ja meie külalistelt. Kui midagi põnevat teoksil, andke teada – tuleme kohale ning jagame infot ka teistele kogukonna liikmetele. Kirjutage ja saatke meile fotosid või videosid aadressil toimetus@viimsiuudised.ee.

Üks piirang on siiski meie portaalile oluline – me ei avalda poliitikute ega erakondade reklaame. Küll aga avaldame heameelega ja soodsalt inimeste erakuulutusi või firmade reklaamibännereid. Oleme parima hinna-kvaliteedi suhtega meediakanal kõikidele ettevõtetele ja isikutele, kes tahavad viimsilastele oma tooteid või teenuseid pakkuda.

Viimsi Uudised soovib olla informeeritud, rõõmsameelne ning üllatuslik infokanal, mis soodustab siinset kogukonnaelu ning loob viimsilastele adekvaatse pildi elust siin linnalähistel maal. Meie lugusid saab hinnata, kommenteerida ja jagada Viimsi Uudiste Facebookis. Oleme tänulikud kõikvõimaliku tagasiside eest.

Viimsi elu igapäevast tukset tajud Viimsi Uudiseid jälgides!

Ivo Rull,
Viimsi Uudiste peatoimetaja

Jaga: