Viimsilasi nörritavad 40-eurosed parkimistrahvid poodide juures

Viimsilaste Facebookis tegi postituse kasutaja Tiit, kes juhtis tähelepanu halvasti paigaldatud parkimissildindusele Viimsi Marketi juures.

Toome järgnevalt elavat vastukaja tekitanud lõimest olulisemad nopped.

Kasutaja Tiit: “Ebameeldiv üllatus Haabneeme Rimis. Täiesti märkamatult on ka poe ette tekkinud tasuline parkimine ja minnes viieks minutiks poodi sain ma 40€ trahvi. Mis teha, ei märganud pisikes sildikest kuskil eemal. Kindel võimalus kliente peletada. Mina olen hetkel suht trotsi täis ja sinna oma jalga enam ei tõsta.”

Kasutaja Rein: “Miks keegi Peetri Pizzat, raamatukogu või lillepoodi ei süüdista? /—/ …inimesed peavad endale teadvustama et see ei ole Rimi tekitatud probleem. Õige koht kurtmiseks oleks Viimsi Marketi kontakti leht.”

Kasutaja Jan: “Kas inimesed selle peale ka mõtlevad, et igasugu muudatustel on ka alati mõni tõsisem põhjus. Kui keskuse klientidel ei ole enam kuhugi parkida, kuna korrusmajade elanikud kasutavad sooja parklat oma autode sulatamiseks. Hommikul parklasse saabudes on parkla juba täis, kuna hoone kõrvalt saab mugavalt bussiga linna tööle, siis ei jää enam midagi muud üle. Isegi praegu kasutatakse seda parklat väga palju mitte selle keskuse külastamiseks, vaid pargitakse auto sooja ja minnakse spasse või Myfitnessise trenni. Kui seda 3h piirangut poleks, siis oleks keskuse külastajatel väga keeruline parkimiskohta leida. Kuna see parkimiskorraldus kehtib juba juulikuust alates ja siin grupis on seda teemat 6-7 kuu jooksul ikka korduvalt lahatud, siis teemaalgataja lause “märkamatult tekkinud”, on väga kummaline. Ka keskuses sees on teavitavad sildid, siseraadiost tuleb iga natukese aja tagant meeldetuletus. Hoidke silmad lahti ja rohkem sallivust ja positiivsust teile sellesse kaunisse talveõhtusse.”

Kasutaja Mai: “Sain trahvi 40 euri, kui parkisin Grossi poe ees samuti 5min. Panin parkimiskella ka, tagasi minnes oli parkimiskontrolör juba trahvi tegemas. Rääkisin temaga,ütles, et sildid väljas. Need on ristmiku peal, ma ei saa ju sinna seisma jääda, et seda kirbukirja lugeda. Oleks auto parkinud ja seda lugema läinud, oleks samuti 5min. kulunud.”

Kasutaja Tanel: “See on natuke selline alatu hooletute pealt teenimise skeem, et muudad parkimistingimusi, paned väikses kirjas sildi kuskile ja siis ootad nurga taga, kui keegi eksib. Järve Selver näiteks võtab kasutusele süsteemi, kus kella ei pea panema. Fikseeritakse kaameraga. Silt on muidugi odavam ja lühiajaline kasum suurem…”

Kasutaja Leena: “Kirjutage Ühisteenusesse ja esitage ostutsekk, tühistavad.”

Kasutaja Tiina. “Krt 40 eur ikka päris krõbe summa. Oleks a’la 29 eurotki niiöelda hoiatustrahv. Hästi kühveldatakse rahhi kokku ikka. Kõik ju paraku ei tea, et seal kellaga.”

Tunnuspilt: tasulist parimist reguleeriv silt Viimsi Marketi esisel.

Loe samal teemal:

LUGEJAKIRI: kas vald kooskõlastas Rimi juures parkimise tasuliseks muutmise?” 

Kui lugu meeldis, siis palun toeta sõltumatut kogukonnaportaali ning ANNETA.

Viimsi Uudised

Jaga: