Saartega seotud noori oodatakse rohetöökohtade koolitusele

Rahvusvaheline projekt YENESIS pakub 25-le Eestist pärit ja saartega seotud noorele võimaluse osaleda tasuta viiepäevasel koolitusel, mis aitab leida rohelisi töökohti.

Koolitusel saavad noored teadmisi tegutsemiseks ringmajanduse, kliimamuutustega kohanemise, jätkusuutliku veemajanduse ja jätkusuutlike toidusüsteemide valdkonnas. Eestist valitakse programmi osalema 25 noort ja kõik tegevused on neile tasuta. Koolitus toimub Eestis.

„Tänapäeval seisavad noored tihti probleemi ees, et tööandjad ootavad juba esimesele töökohale kandideerides erialast töökogemust. Töökogemuse saamiseks tulevad aga kasuks kõiksugu kogemused, koolitused ja vabatahtlik töö. Endise YENESIS projekti osalisena saan kinnitada, et projekt aitab seda probleemi lahendada,“ rääkis SEI Tallinna programmi assistent Brigita Tool.

Programmi on oodatud 19-30-aastased vähemalt keskkooli lõpetanud noored, kes parasjagu ei tööta, õpi ega osale ka muudel koolitustel, kuid on huvitatud keskkonnateemadest. Programmis osalemiseks on vajalik inglise keele oskus.
YENESIS koolitusprogrammi saab kandideerida registreerimisvormi kaudu kuni 13. märtsini.
Lisainfo SEI Tallinna kodulehelt: https://www.sei.org/featured/uleskutse-noortele-kandideeri-rohetookohtade-koolitusele/

Tunnuspilt: pexels.com

Kui lugu meeldis, siis palun toeta sõltumatut kogukonnaportaali ning ANNETA.

Viimsi Uudised

 

Jaga: