MyFitness vabandab Viimsi klubi klientide ees

MyFitness Eesti tegevjuht Tiina Otsa saatis täna Viimsi klubi liikmete selgitused ja vabandused spa-ala probleemide kohta.

Avaldame selle kirja täies mahus ja muutmata kujul.

„Aitäh, et oled MyFitness Viimsi klubi liige.

Vabandame, et me ei ole suutnud MyFitness Viimsi pesuruume ning SPA-ala hoida töökorras ja pidevalt avatuna.

MyFitness Viimsi SPA ja pesuruumide alal on probleemid vee leketega, mida oleme aastate jooksul püüdnud remontida. Kahjuks ei ole olnud võimalik konkreetset lekke asukohta meie ehituspartnerite kaasabil siiani kindlaks teha. Kui oleme leidnud arvatava probleemse koha ning selle korda teinud, siis õige pea on taas kusagilt uuesti lekkima hakanud. Selleks, et probleem lõplikult likvideerida, on ainus võimalus lähtulevikus ette võtta ulatuslikum märgade alade ümberehitus.

Täna oleme olukorras kus pesuruumide osad dušhid ning kogu SPA ala on suletud, et vältida lekkeid teiste keskuse üürnike ruumidesse. Kahjuks ei ole meil hetkel ühtegi kiiret lahendust probleemile – meie soov on kindlasti hoida klubi ja treeningalad avatuna.

Selleks, et kompenseerida ebamugavust meie teenuste kasutamisel, avame 20.01.2023 MyFitness Viimsi klubi meeste ja naiste pesuruumide saunad. Lisaks anname teada, et võimaldame kõigil Viimsi klubi liikmetel kasutada ka teisi MyFitnessi klubisid üle Eesti kuni koduklubi tehnilised probleemid saavad lahenduse.

Vabandame veelkord siiralt ning oleme tänulikud kannatliku suhtumise eest.

Sinu MyFitness“

Viimsi Uudistele laekus tänavuse aasta alguses kriitilisi kirju meie lugejatelt MyFitnessi Viimsi klubi saunade, spa ja pesemistingimuste aadressil. Edastasime kriitika spordiklubide ketile.

Tunnuspilt: silt MyFitnessi Viimsi klubi spa-ala uksel 15. jaanuaril k.a.

Kui lugu meeldis, siis palun toeta sõltumatut kogukonnaportaali ning ANNETA.

Viimsi Uudised

Jaga: