VANA VASK: Siim Kallase eesmärgid vallavanemana on jäänud kõik täitmata

Vana Vask on rubriik, milles meenutatakse viimsilastele erinevaid ideid ja lubadusi, mida siinsed vallajuhid on kunagi jutustanud.

Paljud esmapilgul säravad mõtted on aja möödudes tuhmistunud nagu oksüdeerunud vask. Lööme need taas särama!

22. detsembril 2017 avaldas Viimsi Teataja pikema intervjuu vallavanem Siim Kallasega (Reformierakond).

Muuhulgas sisaldab see intervjuu järgmist lõiku:

“Millega seoses Teid kui vallavanemat nelja aasta pärast meenutatakse?

Plaane on palju, kas me kõike ära jõuame teha, ei tea. Noorte talentide kool on kõige reaalsem, et see saab ka valmis. Aga ka Haabneeme keskuse osas – kui me midagi teha ei saa, siis ütleme, et selge, see asi seisab neli aastat edasi. Aga selles osas tuleb ikkagi kujundada ühine nägemus. Ja mets! Tahaks tõesti kindlustada, et see mets ei kao siit kusagile.”

Tegelik seis on täna selline, et:

a) Artium tänavu valmis ei saa;

b) Haabneeme uue üldplaneerigu avaliku arutelu tähtaeg on oktoobri lõpus ja ilmselgelt tuleb avalikkusel eserveeritud dokument kui praak tagasi võtta;

c) hoolimata kogukonna algatatud kohtuvaidlusest on vallavalitsuse loal alanud Tammelaane arenduspiirkonnas metsa jõuline mahavõtmine.

Viimsi Uudiste toimetuse poolt tänavu kevadel läbi viidud  juhuküsitluses paluti vasta, milliste saavutustega on vallavanem Siim Kallas meelde jäänud. Kõige rohkem tuli viimsilastelt vastuseks tõdemus, et vallavanemana lasi Kallas ehitada omale vallamajja uue kabineti.

Tunnuspilt: kuvatõmmis Viimsi Teataja veebist.

Viimsi Uudised

Jaga: