5 põhjust miks inimesed spordipanustamisega tegelevad

Spordipanustamine on olnud populaarne ajaviide aastakümneid, kuid tänu digitehnoloogia arengule on huvi selle vastu märgatavalt kasvanud.

Tänasel päeval on võimalik kihla vedada praktiliselt kõikide spordialade tulemustele ning kogu spordiennustuste turg on miljardite eurode suurune.

Hoolimata sellest, et spordipanustamine on paljudes riikides ebaseaduslik, ei takista see inimesi kihla vedamast. Kuid miks seda tehakse?

Panustamine muudab spordi jälgimise põnevamaks

Oma lemmiksporti on põnev jälgida, olgu selleks siis jalgpall, tennis või korvpall. Veelgi põnevamaks muudab olukorra see, kui võistlustules on oma lemmiksportlane või lemmikmeeskond. Aga emotsionaalsed panused tõusevad aga veelgi, kui tulemuse peale on lisaks ka kihla veetud. Mõned ütlevad, et see tekitab peaaegu samasuguse tunde nagu oleksid ise võistlusareenil.

Spordipanustamine on säästlik meelelahutus

 Spordipanustamine maksab täpselt nii palju, kui palju panustaja otsustab kulutada. See on üks olulistest teguritest, mis on aidanud valdkonnal kasvada. Kes panustab vähe ja peab oma eelarvest kinni, selle jaoks on tegemist odava hobiga. Lisakulusid pole, tähtis on vaid endale limiidid seada ja neid järgida.

Kuigi spordiennustamine on mõeldud meelelahutuseks, võib mõnede jaoks osutuda ka lisatulu teenimise võimaluseks. Järjepideva tulu teenimine nõuab loomulikult põhjalikku eeltööd ning läbimõeldud otsuseid, kuid võimatu see pole. Strateegiline panustamine tulu teenimiseks on siiski pigem töö kui meelelahutus ning kes sõlmib kihlvedusid hobina, ei peaks kasumit enda eesmärgiks seadma.

Spordipanustamisega on lihtne tegeleda

 Spordiennustus on muutunud lihtsalt kättesaadavaks tänu online-ennustusele (sports betting online). Kihlvedude sõlmimine veebikasiinos nagu näiteks Vivatbet, on vaevatu. Seetõttu on spordiennustajate arvukus oluliselt kasvanud. Nii mõnigi ei tuleks selle pealegi, et spordipanustamiseks spetsiaalselt kihlveokontorisse minna, kuid kui kihlveokontor on kättesaadaval mobiiltelefonis, võtavad nad sellest võimalusest heameelega kinni.

Palju võimalusi kihlvedude sõlmimiseks

 Nagu eelnevalt mainitud, on tänapäeval võimalik panustada peaaegu kõikidele spordialadele ning spordiüritustele. Paljud kihlveokontorid on uhked, et neil on võimalus pakkuda koefitsiente erinevatele matšidele üle maailma. Ja üha enam tekib uusi spordiennustuse rakendusi, et kasvavat turgu teenindada.

Kuid lisaks spordialade ning võistluste rohkusele on ka sündmuste valik, millele panustada oluliselt avardunud. Kui varasemalt seisnes spordipanustamine eelkõige võitja ennustamises, siis nüüd on võimalusi kihlvedude sõlmimiseks oluliselt rohkem. Näiteks saab jalgpallis panustada sellele, kumb pooltest lööb esimese värava, kas järgneva kümne minuti jooksul saadakse nurgalöök jne. Mängu käigus pakutavad kihlveod ei lase mängul panustajate jaoks üksluiseks või etteaimatavaks muutuda.

Panustamisega on lihtne alustada

 Selleks, et veebis spordipanustamisega (sports betting online) alustada, on tarvis alla laadida vastav rakendus (näiteks Vivatbet), luua oma konto, teha sissemakse ning panustamine võibki alata. Palju veebikasiinod pakuvad uutele klientidele ka erinevaid boonuseid, mida saab panustamisel kasutada.

Viimsi Uudised

Jaga: