Naistepuna Akadeemia keskendus ühendusele ja mõistmisele

Täna toiumus Viimsi Artiumis  „Naitsepuna Akadeemia“, kus osalesid naised, kel soov avarduda, teiste lugusid kuulates ise kasvada ja liikuda pärast konverentsipäeva tagasi koju paremas suhtes iseendaga.

Esinesid saunaemand Eda Veeroja, kirikuõpetaja Annika Laats, teadlane Grete Arro, naudinguekspert Epp Kärsin, noor ettevõtja Anna-Liisa Palatu, poetess Kristiina Ehin, feminist Dagmar Kase, muusik Kärt Tomingas, taimetark Irje Karjus ning filmitegijad Anu Aun ja Maie Rosmann. Lisaks astusid üles neidudekoor Leelo, solist Maili Metssalu, dirigent Külli Kiivet, klaveril Ulla Krigul ning regilaulja Anne Türnpu.

“Konverentsi korraldajad usuvad, et praeguses maailmas on oluline luua ühendusi ja mõistmist ning naistel on eriline oskus luua headust, hellust ja kaastunnet,” ütles Naistepuna üks looja Elina Naan.

Olulisel kohal oli akadeemia kursustel ka vaimse tervise hoidmine ja turgutamine.

“Püüan süveneda ja mõista asjade sügavamat olemust. Nii lihtne on tõmmata jooni vahele, eristada, hinnanguid anda ja müütides elada, aga mina usun humaansesse maailmakäsitlusse, nii sügavatesse teadmistesse kui naiselikku intuitsiooni,” lisas Naistepuna looja Kristina Paškevicius.

Tunnuspilt: Naistepuna Akadeemia reklaambänner.

Kui lugu meeldis, siis palun toeta sõltumatut kogukonnaportaali ning ANNETA.

Viimsi Uudised

Jaga: