Abiks tervisliku, ökoloogilise ja mugava elulaadi loomisel

Sa võid olla tüdinud kõikvõimalikest üleskutsetest osta üht, teist ja kolmandat. Tüütu. Praegusel hinnatõusu-ralli ajal on tark olla ostude osas kaalutlev ja kriitiline – mõistlik on soetada ainult seda, mis tõesti vajalik ja, mis peamine, kvaliteetne.

Eestis 27 aastat turul on Tupperware pöörab tähelepanu sinu tervisele igas mõttes. Nii saad sa kindel olla, et  elegantsed ja praktilised tooted on vabad kahjulikust kemikaalist BBA.

Tooted, mis aitavad sul olla kokkuhoidlik ja ökoloogiline

Ettevõtte aastakümnete pikkune kogemus aitab kaasa sellele, et sina saaksid toitu kauem ja kvaliteetselt säilitada. Nii on uuele ja innovaatilisele tootesarjale, Futura Fresh karpidele omistatud 2023. aasta disainipreemia ja heaks kiidetud nende kasutamine kus iganes sa seda soovid.
Kui sa pöörad tähelepanu ökoloogilisele ja kokkuhoidlikule elulaadile, siis on hea teada, et need karbid on parimad poest toidu kaasa ostmiseks. Lastes müüjal toit pakenda oma karpidesse vähendad sa prügi teket. Samuti sobivad need toidu transpordiks, külmikus säilitamiseks, kuivainetele. Neutraalses toonis läbipaistvast materjalist anumad on mitmes erinevas suuruses, neid on hea virnastada, kaaned on õhukindlalt suletavad ja avanevad ning sulguvad vaid ühe vajutusega.

Kas sa sorteerid oma prügi? Tubli! Aga kui sul veel ei ole mugavalt kasutatavat biojäätmete kogumismahutit, mis kergendaks sorteerimist, siis sellegi leiad sa Tupperwarest. Koos 4,7 kg kartuleid mahutava Essential Potato kartulikomplektiga saad ka Chop Collectori mille saad riputada köögikapi ukse külge, et see laua peal ruumi ei võtaks. Nõu püstasendis kaane saab käepideme külge kinnitada ja kaant saab kasutada alusena, mille peale võib asetada määrdunud töövahendi või pühkida laua pealt puru. Tellides Potatosmart´i ja Chop Collectori saad juurviljakoorija kingituseks kaasa. Kuid just nüüd veebruaris saad Chop Collectori soetada ka eraldiseisvalt lausa 40% soodsamalt. Valides Tupperware jätkusuutlikud tooted säästad loodust, raha ja aega.

Kui soovid tooteid oma silmaga näha ja katsuda siis Miiduranna Coop Maksimarketist leiad meie toodete müügiboksi.

Ettevõte tegemistega ja tooteuudistega saad tutvuda siin ja siin.

Viimsi Uudised

Jaga: