Auto Bassadone #Flex: valige endale sobiv sõiduk ja vältige sissemakset ning lepingutasu

Kuidas oleks, kui võiksite saada uue auto:

  • ilma sissemakseta;
  • ilma lepingutasuta, fikseeritud kuumaksetega ja tasuta lepingu lõpetamisega;
  • ilma rangete liisingutingimusteta;
  • ning valides elektriauto, võimaluse taotleda lisaks 4000€ ostutoetust.

Auto Bassadone erinevad liisinguvõimalused võimaldavad teil leida täpselt teie vajadustele vastava sõiduki.Räägime kõigest kohe lähemalt.

Mis on #Flex?

Auto Bassadone #Flex on kaasaegne ja paindlik autoteenus, mis võimaldab valida ja kasutada uut sõidukit ilma esialgse sissemakse ja lepingutasuta.

Teenus on mõeldud neile, kes soovivad nautida uue auto eeliseid, ilma et peaks muretsema suurte ettemaksete pärast. Igakuise fikseeritud maksega saate sõita uue autoga, mis vastab teie vajadustele ja elustiilile.

Auto Bassadone #Flex on ideaalne valik neile, kes soovivad regulaarselt sõidukeid vahetada ja nautida kaasaegse tehnoloogia mugavusi. See teenus annab teile vabaduse ja paindlikkuse, mida tänapäeva kiire elutempo nõuab.

Programm võimaldab teil valida auto ja sõlmida leping fikseeritud kuutasuga perioodiks 12-60 kuud. Tavaline leping sõlmitakse 60 kuuks, kuid seda saab lõpetada alates 12 kuu möödumisest, teavitades Auto Bassadone’i. Leping lõpeb teavitamisele järgneva kuu lõpus ning auto tagastatakse. Pärast 60 kuud saate valida sõiduki tagastamise, väljaostmise või tavalise liisingu jätkamise vahel.

Lisaks kuutasule tuleks arvestada kindlustuskuludega. Soovitame Auto Bassadone täiskindlustuspaketti, mis pakub kaitset liiklus- ja kaskokindlustuse riskide vastu, tagades muretu sõiduelamuse.

#Flex liisingu täiendavad eelised

Meie #Flex liisingul on oluline eelis – kuutasu katab suve- ja talverehvide komplekti ning nende hoiustamise kuni 6 kuuks, tagades teie sõiduki ohutuse ja mugavuse igal aastaajal. Rehvivahetuse eest tuleb maksta eraldi vastavalt teie eelistustele.

Lepingusse kuulub ka lisavarustus nagu valuveljed ja matid. Täiendavad tarvikud, näiteks veokonks või eelsoojendus, tuleb eraldi soetada.

Auto Bassadone esindatavate automarkide puhul kehtib tehasegarantii, mis kaitseb tehniliste probleemide eest. Võtke ühendust Auto Bassadone esindusega, kui teil tekib mure või küsimusi garantiiga seoses – meie professionaalne meeskond on alati valmis teid aitama.

Peale selle pakume paindlikke lepingu muutmise võimalusi, mis aitavad teil vajadusel tingimusi kohandada.

Õige auto valimine

13. jaanuaril 2024 anti välja Eesti Aasta Auto tiitel, mille võitis Peugeot 408 – kolmandat korda järjest alates 2001. aastast. Auto Bassadone müüdavad Peugeot, Honda ja Hyundai mudelid olid samuti finalistide hulgas, mis näitab nende kvaliteeti ja populaarsust Eestis.

Peugeot 408 hinnati kõrgelt oma sõidumugavuse ja kaasaegse tehnoloogia poolest. Lisaks on Peugeot 408 varustatud innovatiivse ohutussüsteemiga, mis tagab juhi ja reisijate maksimaalse turvalisuse.

PEUGEOT E-3008 aga pälvis Red Dot 2024 disainiauhinna oma kaasaegse fastback kerekuju ja uuendusliku esiosa eest.

#Flex liising Auto Bassadonelt pakub võimalust sõita uue autoga ilma suurte esialgsete kulutusteta. Valige sobiv sõiduk ja esitage taotlus.

NB! Auto Bassadone kontrollitud kasutatud sõidukid on samuti usaldusväärsed ja kvaliteetsed.

Millest lähtuda pereauto valimisel

Hea pereauto peaks pakkuma rohkelt ruumi, turvalisust ja ökonoomsust.

  • Kontrollige, kas sõidukis on piisavalt ruumi nii reisijatele kui pagasile.
  • Valige auto, mis on varustatud kaasaegsete turvafunktsioonidega ja millel on madal kütusekulu, et hoida sõidukulud kontrolli all.
  • Vaadake ka sõiduki hoolduskulusid ja garantiitingimusi, et pikaajalised kulud oleksid mõistlikud.
  • Kaaluge mudeleid, millel on madalad CO2 heitkogused, et olla keskkonnasõbralikum.

Elektriauto puhul on ostutoetus suureks abiks

Kui teie eesmärk on leida parim elektriauto, siis kaaluge sõiduulatust, laadimisvõimalusi ja tehnoloogilisi omadusi, mis vastavad teie vajadustele. Tutvuge erinevate mudelitega ja valige endale kõige sobivam, mis pakub parimat kombinatsiooni jõudlusest, mugavusest ja keskkonnasõbralikkusest.

#Flex programm on suurepärane võimalus katsetada ja leida endale parim elektriauto. Kui soovite selle hiljem endale osta, uurige, kuidas taotleda elektriauto toetust. NB! Toetuse saamiseks peab auto hind olema maksimaalselt 60 000 eurot käibemaksuta.

Viimsi Uudised

Jaga: