Delfi: kohus hakkab istungit pidama Viimsi ristmikul

Ajakirjanik Merje Kütt on 4. augustil avaldanud Delfis uudise „Kohus läheb jalakäija jala puruks sõitnud õpetaja juhtumit sündmuskohale menetlema”.

Tsiteerime lugu lubatud mahus:

“2023. aasta novembris Viimsi vallas Haabneeme alevikus toimunud liiklusõnnetuses hakkas Toompere oma autoga keerama Kesk teelt Rohuneeme teele ning peatas oma sõiduki stoppjoone ees. Juht ei märganud ülekäigurajale astunud 71-aastast Tatjanat ning proua jalg jäi Toompere autoratta alla.

/—/

Kohus tegi otsuse, et 26. augustil toimub istung sündmuspaigal Viimsi vallas Haabneeme alevikus, kus toimub ütluste seostamine olustikuga ning kus osalevad kõik menetlusosalised. Pärast menetlustoiminguid sündmuskohal jätkatakse istungit kohtusaalis.

Prokuratuur ei pidanud sündmuskohale minekut hädavajalikuks, leides, et olemasolevad fotod ja videod annavad juhtunust ülevaate. Kaitsja leidis, et õhus on jätkuvalt kaks usutavat versiooni. Lõpliku otsuse sündmuskohal menetlustoimingu tegemiseks jättis prokuratuur kohtule.”

Täismahus saab Delfis ilmunud uudist lugeda SIIT.

Tunnuspilt: Kesk tee ja Rohuneeme tee ristmik

Viimsi Uudised

Jaga: