Jaak Sepp: ühiselt saame kodukoha kõigile paremaks muuta

Randvere külavanema valimistel on oma kandidatuuri üles seadnud Jaak Sepp (54). Esitasime talle sellel puhul mõned küsimused.

Miks kandideerid Randvere külavanemaks?

Randvere elanikuna näen võimalust külavanemana isiklikult rohkem panustada ning loodan suuremat kogukonna kaasamist külaellu. Ühiselt saame kodukoha kõigile paremaks muuta.

Mida oled Randveres senini teinud?

Randveres olen üksikisikuna panustanud võitlusele meie kodumetsa ning looduse säilimise eest, samuti liikluskorralduse ohutumaks muutmisele. Pean tähtsaks kogukonna sõna ja ühise tegutsemise jõudu.

Oled valla eelarvekomisjoni liige, kirjelda oma tegevusi seal?

Eelarvekomisjonis pean oluliseks maksumaksja raha suunamist ainult õigetele asjadele. Vallarahvas ei pea maksma kinni korrumpeerunud poliitikute ning niiditõmbajate isiklikke hüvesid. Enda tegevusega olen säästnud olulisi summasid maksumaksja raha.

Maksuraha tuleb kasutada ainult ja üheselt maksumaksja huvides, täna see nii ei ole.

Väärotsuseid on tehtud ja neid saab vältida ainult süsteemi muutes ning toiduahelat lõhkudes. On ju iga tavainimene nõus, et sajad tuhanded tuuldelastud eurod peaksid olema pigem õpetajatele lisa- või tulemustasudena välja makstud, kui mõne omavalitsusega seotud tegelinski isiklikul pangaarvel. Näiteid jätkub.

Samuti on tähtis maksutaseme õiglane summeerimine. Ei tohi näha ega planeerida mingite isiklike ja populistlike eesmärkide nimel kogukonna liigmaksustamist. Maamaks, treeningute, lasteaedade, huviringide maksutõus ei pea katma poliitilisi lubadusi, vaid justnimelt jätkusuutlikkust läbi õpetajate ning huvijuhtide palgatõusu, üldise keskkonna parendmise.

Mis tööd Sa igapäevaselt teed?

Igapäevast leiba teenin tehnosüsteemide insenerina suures energeetikaettevõttes. Vastutan üksuste tegevuse eest, mille haldusalasse kuuluvad erinevad süsteemid klientidele sooja toa tagamiseks.

Kus kandis Randveres elad?

Randveres elan mere ääres metsa sees. Parim koht elamiseks.

Kuidas Su pere sellesse suhtub, et soovid võtta omale lisaülesandeid?

Ilma pereta ma seda ei teeks, nemad on nr 1. Vähemalt julgen kodus enda naisele ning lastele otsa vaadata, et olen meie kodukoha nimel endast parima andnud.

Tunnuspilt: erakogu.

Loe samal teemal:

Jaak Sepp: Randvere kooli juurdeehitusest”

 Jaak Sepp: repliigi korras – kas vee hind alaneb?”

 Jaak Sepp: tulevikuvaade veevarustusele ning sellega seotud muredele”

Kui lugu meeldis, siis palun toeta sõltumatut kogukonnaportaali ning ANNETA.

Viimsi Uudised

Jaga: