Loe, kuidas lihtsamini alkoholi tarbimisest loobuda!

Miks on alkoholi tarbimisest loobumine nii raske?

Kujuta ette oma halvima enesetundega päeva, kui miski ei paku rõõmu, on halb ja pirtsakas tuju, midagi ei taha, ei soovi ning lisaks nimetatule on väike janu. Selline olek iseloomustab alkohooliku päeva, mil ta pole alkoholi joonud ehk alkohoolikule on päev ilma alkoholita piin!

 

Ning siinkohal ei ole jutt ainult alkoholi võõrutusnähtudest ehk pohmellist. Alkohoolik ei tunne ennast vaimselt hästi ka siis, kui ta pole joonud mitu nädalat või kuud. Miks see nii on ja miks inimesed hakkavad ka pikema aja möödudes uuesti jooma, kuigi teistele tundub, et kõik on korras ja inimene on taastunud ning tunneb ennast füüsiliselt hästi?

MÄRKUS!

VÕTKE VAID 3 MINUTIT JA ÕPPIGE KÕIKE ALKOHOLISÕLTUVUSE KOHTA!

Pea meeles, et täna on uus päev ning sa võid juba praegu alustada põnevat teekonda tervenemise ja enda harimise suunas.

Iga päev tähendab uusi võimalusi, mis sulle jälle avanevad. Lõpuks õnnestub see sul kindlasti! Alla anda ei tohi. Alkoholi tarvitamist jätkates oled sa palju õnnetum kui mitte juues. Samuti tuleb mõista, et iga päev ilma alkoholita on samm lähemale loomulikule õnnele.

FACCEXi kasutamise kuuri kirjeldatakse kui rahuliku vaimse selguse perioodi ilma ebameeldivate kõrvalmõjudeta ja harjumuste kujunemiseta. See selguse kuu loob positiivseid tundeid ja tugeva aluse elule ilma alkoholita.

Selle probleemi lahendamiseks on otsitud erinevaid viise alkohooliku toetamiseks paranemisel. Üks uuematest ja tõhusamatest lahendustest selles vallas on Faccex, toidulisand, mis on välja töötatud inimeste toetamiseks alkoholisõltuvusest vabanemisel.

Faccexi koostisosad ja nende toime: FACCEX on ainulaadne toode, mis on mõeldud alkohooliku toetamiseks ja alkoholisõltuvusest vabastamiseks. Looduslike koostisainete kombinatsioon, teaduse tugi ja kasutajate positiivne tagasiside teevad sellest suurepärase valiku alkoholist sõltuvuses olevate inimeste jaoks.

FACCEX on rikas ekdisteroonide, flavonoidide, eeterlike õlide, polüssahhariidide ja looduslike taimsete koostisosade poolest, mis koos toetavad alkohoolikute paranemist ja soodustavad nende üldist tervist. FACCEXi põhikoostisosad on looduslikud ravimtaimed ja taimeekstraktid, mis toetavad organismi taastumisfunktsioone ja immuunsüsteemi ning parandavad meeleolu. FACCEX on tõhusaim kvaliteetne sellist tüüpi nišitoode.

FACCEXi edulood: Preparaati FACCEX toodab ja turustab Läti ettevõte, mis on spetsialiseerunud sõltuvustega võitlemisele. FACCEXi koostise leiutaja on Läti orgaanilise sünteesi instituudi teadlane ja professor Ivars Kalviņš.

FACCEX on turul edukalt juba kaheksa aastat ning seda saab anonüümselt osta nii veebilehelt www.faccex.com kui ka parimatest Läti apteekidest ning tänu positiivsetele tulemustele on selle populaarsus hüppeliselt kasvanud. Nende aastate jooksul on FACCEX leidnud rohket heakskiitu ja saanud usaldusväärseks vahendiks alkoholist loobumise toetamisel. FACCEX on registreeritud Eesti Vabariigi Põllumajandus- ja Toiduametis nr 420867 all.

FACCEXi kasutajate lood näitavad, et see toidulisand on oma nišis mitte ainult nr 1 Baltimaades, vaid ka ohutu ja usaldusväärne vahend alkohoolikute toetamiseks ja alkoholist loobumise soodustamiseks. Selle kaheksa-aastane ajalugu turul on tõestus sellele, et FACCEX on aidanud paljudel inimestel võidelda alkoholisõltuvusega ja parandada nende elukvaliteeti.

FACCEXi populaarsus ja kasutajate pikaajaline usaldus tõestavad selle kvaliteeti ja sellest saadavat tuge, samuti võimet toetada alkohoolikut saama tagasi kontroll oma elu üle ning seega vabaneda alkoholisõltuvusest.

Kust Faccexit osta: FACCEXit saab osta tootja kodulehelt: www.faccex.com. Kui ostate FACCEXi meie veebipoest, pakume anonüümset ja kiiret kohaletoimetamist kõikidesse pakiautomaatidesse üle kogu Eesti.

Soovitused Faccexi kasutamiseks: parimate tulemuste saavutamiseks tuleb FACCEXit tarvitada vastavalt soovitustele. FACCEXit tuleb võtta kaks korda päevas hommikul ja õhtul peale sööki, kuid individuaalne annus võib erineda olenevalt teie terviseseisundist ja vajadustest.

KASUTA VÕIMALUST!

ÄRA KARDA OMA ELU MUUTA!

SUL SAAB OLEMA PALJU KERGEM!

Vähendades alkoholi tarbimist:

  • tunned end palju paremini, võrreldes sellega, kui alkoholi tarvitad;
  • paraneb töövõime;
  • väheneb liigne kehakaal (alkohol sisaldab palju kaloreid);
  • taastumine on kergem, tekib huvi elu vastu;
  • paraneb uni;
  • paraneb mõtlemis- ja keskendumisvõime;
  • tugevneb immuunsus;
  • tugevneb kesknärvisüsteem;
  • paraneb seksuaalne võimekus.

 

  • Kõige olulisem – taastub loomulik katehholamiinide vabanemine ehk õnnehormooni tasakaal, mis aitab edaspidi vähendada iha alkoholi järele.

www.faccex.com  – anonüümsus tagatud!

FACCEX® – JA MÕISTUS NAERATAB

FACCEXi telefoninumber: +371 20151747

TOIDULISAND. TOIDULISAND EI ASENDA TÄISVÄÄRTUSLIKKU JA TASAKAALUSTATUD TOITUMIST.

Viimsi Uudised

Jaga: