LUGEJAKIRI: 1A buss peaks käima kuni Viimsi Pargi & Reisi parklani

Viimsilane A.V. (kes palus oma nime mitte avaldada) saatis toimetusele oma arvamuse Pargi & Reisi parkla kohta.

Avaldame saadetud lugejakirja muutmata kujul.

Mina olen seda Pargi & Reisi parklat väga oodanud. Avaldan oma mõtted:

  1. Vara on teha järeldusi kui parkla on olnud avatud vaid nädal aega. Inimesed ei teagi sellest võimalusest üldse.
  2. Parkla avamine langes koroonaepideemiaga samasse aega. Paljud inimesed veel ei julge ühistransporti kasutada ja paljud teevad veel tööd kodukontoritest.
  3. Parklast läheb mööda VAID ÜKS linna viiv bussiliin nr 174. 114 liini kasutajad ei saa mitte kuidagi mingit kasu sellest parklast. Ja Viimsi siseliinide kasutajad samuti mitte.
  4. 174 bussiliinil, mis parklast mööda läheb, on nii vähe väljumisi päevas. Bussiliinile 174 tuleks hommikul ja õhtul väljumisi juurde lisada, et inimesed jõuaks õigeks ajaks tööle hommikul ja peale tööd kiiresti koju. Mina kasutaks Krillimäe peatusest linna sõitmiseks küll 174 bussiga aga kl 7:33 jõuan kesklinna liiga vara ja 8:23 bussiga jään tööle hiljaks juba.  Hommikul kl 7-9 vahel ja õhtul kl 16-18 vahel peaks väljumisi rohkem olema.
  5. 1A buss peaks käima ka kuni sinna Viimsi Pargi & Reisi parklani. Sest see liin käib tihedamini Tallinna ja Viimsi vahet.
  6. Pargi & Reisi peaks andma võimaluse ka TASUTA sõitu jätkata Tallinna liinidel mingi aja jooksul. Kui inimesel on vaja jätkata kesklinnast sõitu edasi näit trammiga või mõne muu bussiliiniga. Minul on kesklinnast vaja edasi Koplisse trammiga tööle sõita, aga selle sõidu eest pean juba 1,50 € pileti juurde ostma. See teeb päevas 3 € ja hakkabki juba tunduma, et autoga on mõttekam käia.
  7. Kindlasti tuleks reklaamida laiemalt uut Pargi & Reisi võimalust Viimsi inimestele.

Sellised ettepanekud minult kui potentsiaalselt Viimsi Pargi & Reisi kasutajalt (elan Hundi tee kandis ja siiani olen käinud autoga tööl kuigi ei tahaks).

Loe samal teemal:

„VIDEO! Lubja mäe Pargi ja Reisi parkla seisab praktiliselt tühjana“

Viimsi Uudised

Jaga: