Pärnamäe külas toimus tulistamine

Täiendatud politsei kommentaariga!

Kümnete tunnistajate kinnitusel leidis pühapäeval 24. mai õhtupoolikul Pärnamäe külas aset intsident, kus üks meesterahvas tulistas teise suunas tulirelvast mitu lasku.

Tulistamise käigus keegi viga ei saanud ning politsei reageeris juhtunule mitme patrullmasinaga.

Intsident leidis aset Pärnamäel Soosepa raba lähedal.

Viimsi Uudised pöördus juhtunu asjaolude täpsustamiseks Politsei- ja Piirivalveameti pressiesindaja poole, kellelt laekus alljärnev vastus.

Vastab Ida-Harju piirkonnagrupi piirkonnavanem Ivo Roosimägi:

Politsei sai väljakutse Pärnamäe külla pühapäeva õhtul kella 17 paiku. Kohapeal selgus, et 34-aastane alkoholijoobes mees oli korduvalt sõitnud ATV-ga 66-aastase mehe territooriumile ning sellest sai konflikt alguse. Meeste vahel tekkis sõnelus ja nad hakkasid teineteist tõukama, kuid õige pea rahuneti ja mindi laiali. Veidi hiljem tuli 34-aastane mees koos ATV ja lapsega teise mehe territooriumile tagasi, mis põhjustas meeste vahel uuesti füüsilise konflikti. 34-aastane mees oli endaga võtnud kaasa ka stardipüstoli laadse eseme, millest lasi paukpadrunitega paar lasku maha. Veidi aja pärast mehed rahunesid ja läksid laiali, keegi rüseluse käigus vigastada ei saanud ning kummalgi osapoolel pretensioone ei olnud.

26.mail laekus PPA pressiesindajalt täiendus, et juhtumi osas alustatakse menetlust avaliku korra raske rikkumise paragrahvi alusel.

Viimsi Uudised

Jaga: