Tänavusele kohvikutepäevale on registreerunud ligi poolsada korraldajat

Viimsi tänavune kohvikutepäev toimub laupäeval 20. juulil ning sellele on kokku registreeritud 47 kohviku korraldajat.

Asumitest on ülekaalukamalt kõige rohkem kohvikuid registreeritud Haabneemes (16). Järgnevad Pringi ja Randvere (mõlemas 4) ning Lubja ja Püünsi (mõlemas 3). Kaks kodukohvikut avab uksed Leppneemes, Metsakastis, Naissaarel, Pärnamäel ja Äigrumäel. Üks kodukohvik ootab külastajaid Kelvingis, Laiakülas, Muugal, Pranglil, Rohuneemes ja Viimsi alevikus.

Tunnustust väärivad kõik viimsilased, kes on palju energiat ja aega võtva kodukohviku korraldamise ette võtnud!

Kohvikute hulgas on kogenud tegijad (Happy Jazz, Little Italy, Kivineeme kohvik, Puri, Storyteller, Tellissaare jt), aga ka hulk põnevaid uustulnukaid (Ieatthai, La Fiesta Spanish tapas bar, Rosmariin, Seto barista jmt). Tunnustust väärivad kõik viimsilased, kes on palju energiat ja aega võtva kodukohviku korraldamise ette võtnud!

Rahvusköökidest on selgelt esindatud hispaania, itaalia, prantsuse ja tai road, kindlasti leidub mõjutusi ka mujalt.

Alati on kodukohvikute meepotis leidnud neid teistsuguseid naljatilke. Tänavugi oma kampaaniatelgi kodukohvikuks ristinud seesama partei. Kuid ei Lauri Hussar (Eesti 200) ega Siim Kallas (Reformierakond) seekord kodukohvikut ei teegi – pole ju valimiste aasta. „Kodukohvikut“ pole enam võtnud teha ka vallavalitsuse seltskond oma kontorihoone esisel.

Erinevalt varasematest aastatest pidid tänavu kõik kohvikupidajad maksma osalustasu 25 eurot. Selle eest lubati suuremat reklaami, kuid varasematel aastatel toiminud kodukohvikute veebileht on nüüd hoopiski maha võetud.

Tunnuspilt: kollaaž erinevates Viimsi kodukohvikutest möödunud suvel.

Loe samal teemal:

Ivo Rull: kohvikutepäev kui ehe kogukondlik ettevõtmine”

Tauno Vahter: Viimsi kuues kohvikutepäev”

Kui lugu meeldis, siis palun toeta sõltumatut kogukonnaportaali ning ANNETA.

Viimsi Uudised

Jaga: