Tööriistamarket avas esinduskaupluse viimsilaste käeulatuses

Aprilli keskel avas Tööriistamarket Tallinnas aadressil Peterburi tee 66 Baltikumi suurima tööriistakaupluse.

Varem toimetas samades ruumides IKEA Tallinna esimene näidistepood. Nüüd pakutakse Peterburi tee ääres asuvas avaras ja valgusküllases poes enam kui 50 000 toodet.

Tööriistamarketist leiavad endale kõik vajaliku nii kutselised ehitajad kui tavatarbijad oma majapidamises või aias toimetamiseks. Tegemist on justnimelt TÖÖRIISTAKAUPLUSE, mitte ehituspoega. Tööriistamarketist leiab suure valiku erinevaid tööriistu, mis on ka kohe saadaval. Näiteks kui klient tuleb poodi ja soovib osta traktorile varuosa, siis ta ei pea ootama mitu nädalat, vaid saab oma soovitud kauba kohe kätte.

Tööriistamarket pakub ehitustöödeks vajalikke tööriistu, tarvikuid, riideid ning erinevaid tehnikatooteid sellistelt tundud brändidelt nagu Espina, Helly Hansen, Hikoki, IKH, Milwaukee, Patron, Rato, Sievi, Strongline, Tarmo jmt.

Kindlasti tasub tähelepanu pöörata nii Tööriistamarketi uues esinduspoes kui ka kõikides teistes keti poodides ja e-poes hetkel tehtavatele sooduspakkumistele:

 Tööriistamarketi Peterburi tee kaupluses on Eesti suurim akutööriistade väljapanek (esindatud on nii Milwaukee kui Hikoki brändid). Meistrimees leiab siit igaks võimalikuks tööks vajaliku akutööriista. Tänapäeval on akutööriistad niivõrd arenenud, et saab kasutada samu akusid kõikide sama brändi tööriistadega.

Samuti on uues kaupluses laiendatud valik kompressoritele, lisaks on poes kohe saadaval ka kruvikompressorid. Praegused hit-tooted on kõik kevadisteks aiatöödeks mõeldud tööriistad. Nendeks toodeteks on kindlasti muruniidukid (sh robotniidukid), trimmerid, survepesurid jne.

Vaata ka e-poodi!

Tööriistakomplekt on loomulikult vajalik igale meistrimehele, kuid olemas võiks see olla ka kõikides kodudes, et pisemad parandustööd või mööbli kokkupanekuga saaks omal käel hakkama.

Rohkem erinevaid Tööriistamarketi sooduspakkumisi leiab e-poe pakkumistest SIIT.

Lisaks äsja avatud Peterburi tee 66 kauplusele asuvad Tööriistamarketi poed veel Tallinnas Järve keskuses (Pärnu mnt 238) ning Tartus, Paides, Rakveres ja Jõhvis.

Tööriistamarketi e-poest saavad viimsilased omale kaupu tellida kas Omniva, Smartposti või DPD pakiautomaatidesse või kulleriga otse koju. Tellimuse täitmise aeg on tavaliselt 1 – 3 tööpäeva. Loomulikult on võimalik oma ostule ka poodi ise järele minna ning siis saab kauba Peterburi tee 66 esinduskauplusest kätte samast kohast kus varasemalt väljastati IKEA mööbilit.

Tööriistamarket pakub tasemel teenindust ja garantiid. Kaup kohe saadaval ning tegutsevad ka personaalsed müügijuhid, kes tegelevad nii jae- kui äriklientidega.

Vali Tööriistamarket ja IGA töö saab tehtud!

Viimsi Uudised

Jaga: