Valdur Kahro: “Ma võtan lihtsalt sadama registrisse ära ja kogu lugu!”

Hoolimata rohkem kui 920 allkirjast Sääre tee 22 detailplaneeringu tühistamiseks, leiavad nii Reformierakonna liige volikogus Valdur Kahro kui abivallavanem Margus Kruusmägi, et kõik on antud juhul JOKK.

8. detsembril tõstatas Sääre tee 22 detailplaneeringu tühistamis küsimuse vallavolikogu keskkonna- ja heakorrakomisjoni istungil komisjoni aseesimees Ivo Rull. Komisjoni liige Valdur Kahro avaldas toimunud arutelu käigus muuhulgas ka sellist arvamust: “Tänaseks on Maa-amet kinnitanud, et tegelikult ütleme see fantoomkinnistu minu kinnistu ja muulide vahel on olematuks tehtud ehk tühistatud. Järelikult on need muulid uuesti minu kinnistu küljes. Võib-olla ma ei peagi isegi detaili tegema. Ma võtan lihtsalt sadama registrisse ära ja kogu lugu!”

Komisjoni istungil osalenud Viimsi vallavalitsuse abivallavanem Margus Kruusmägi oli väga nördinud Sääre tee 22 detailplaneeringu teema tõstatamisest Viimsi kogukondade ning üleriigiliste ja kohalike meediakanalite poolt.

“Lõpetage ära see kuramuse nali!” ütles Kruusmägi komisjoni istungil omapoolse teemakäsitluse kokkuvõtteks.

10. detsembri seisuga on internetis algatatud petitsioonidele Sääre tee 22 detailplaneeringu tühistamiseks andunud oma allkirja rohkem kui 920 inimest.

1.detsembrist alates on võimalik petitsioon.ee keskkonnas anda allkirju petitsioonile „Rohuneeme ranna kaitseks!“. Selle petisiooni on algatanud Rohuneeme ranna armastaja ja talisupleja Maarika Pähklemäe. Petitsiooniga saab tutvuda ja selle allkirju anda SIIN.

Alates 4. detsembrist on võimalik digitaalselt allkirjastada nõuet Sääre tee 22 detailplaneeringu tühistamiseks ka rahvaalgatus.ee keskkonnas.

Rahvaalgatuse Rohuneeme Liivalahe ranna kaitseks on koostanud ja avaldanud Maria Mathiesen.

Rahvaalgatusega saab tutvuda ja seda allkirjastada SIIN.

Tunnusfoto: Sääre tee 22 ortofoto aastast 2002. Meres on näha kunagise lautrikoha jäänused, muule ei ole.

Viimsi Uudised

Jaga: