Vallavalitsus tõstab uuest aastast järsult huvikoolide õppetasusid

Viimsi vallavalitsuse 22.novembri istungil võteti vastu korraldused Viimsi huvikoolide õppetasude järsuks tõstmiseks alates 1. jaanuarist 2024.

 

Korraldused, mis on allkirjastatud  abivallavanem Alar Miku (Reformierakond) ja  õigusosakonna juhataja Merit Renlundi (vallasekretäri ülesannetes) poolt, tõstavad huvikoolide lõikes õppeatasusid alljärgnevalt.

Viimsi Teaduskooli õppetasu suuruseks kehtestati ühe õppuri kohta 261 eurot kuus. Kuni käesoleva aasta lõpuni on see tasu lastele 25 – 60 eurot kuus. Kui lapse mõlemad vanemad on valda registreeritud, siis on õppetasu alates 1. jaanurist lastele 29- 70 eurot kuus ning valda registreeritud täiskasvanule 104 eurot kuus.

Viimsi Kunstikooli õppetasu suuruseks kehtestati ühe õppuri kohta 288 eurot kuus. Kuni käesoleva aasta lõpuni on see tasu lastele 25 – 50 eurot kuus ja täiskasvanutele 30 – 75 eurot kuus. Kui lapse mõlemad vanemad on valda registreeritud, siis on õppetasu alates 1. jaanurist lastele 29- 86 eurot kuus ning valda registreeritud täiskasvanule 38 – 75 eurot kuus.

Viimsi Muusikakooli õppetasuks kehtestati 597 ja pillirendi suuruseks 10 eurot kuus ühe õppuri kohta. Kuni käesoleva aasta lõpuni on see tasu lastele 25 – 50 eurot ja täiskasvanutele 15 eurot kuus ning pillirent 5 eurot kuus. Kui mõlemad vanemad on vald registreeritud, siis on õppetasu alates 1. jaanuarist lastele 29- 140 eurot kuus ning valda registreeritud täiskasvanule 150 eurot kuus.

Viimsi vallavalitsuse vastavate korraldustega on täismahus võimalik tutvuda SIIN.

Tunnuspilt: pexels.com

Loe samal teemal:

Homsest tõusevad Viimsi huvihariduse õppetasude hinnad”

Kui lugu meeldis, siis palun toeta sõltumatut kogukonnaportaali ning ANNETA.

 Viimsi Uudised

Jaga: