VANA VASK: vallajuhtide jutud sügisel 2017

Vana Vask on rubriik, milles meenutatakse viimsilastele erinevaid ideid ja lubadusi, mida siinsed vallajuhid on kunagi jutustanud.

Paljud esmapilgul säravad mõtted on aja möödudes tuhmistunud nagu oksüdeerunud vask. Lööme need taas särama, et meie lugejad saaksid otsustada, kas tegemist oli tõsiseltvõetava plaani või lihtsameelsetele mõeldud peibutusjutuga.

Vallavalitsuse häälekandja Viimsi Teataja avaldas 24.11.2017 artikli „Uus vallavalitsus paneb plaanid paika“, millest pärinevad alljärgnevad mõttearendused.

Siim Kallas

“Vallavanemana on minu roll planeerida kohaliku omavalitsuse pikaajalisi eesmärke ja valda juhtida. Soovin töötada nii, et kõik viimsilased tunneksid, et elu koduvallas on läinud paremaks,” täiendas Kallas.

Annika Vaikla

„Kindlasti on vaja tugevdada koostöövõrgustikku ettevõtjate vahel – neid toetada ja luua soodsaid tingimusi Viimsis tegutsemiseks. Vallavalitsuse ühine eesmärk on tuua vallavõim inimestele lähemale, oleme siin ju vallarahva huvide ja soovide elluviijad – koosvastutajad, et Viimsis oleks igaühel hea elada,” täiendas Vaikla.

Margus Kruusmägi

„Oma töös jätkan varasemalt alustatud põhimõtet, et planeerida tuleb targalt, säästes võimalikult palju loodust. Ühtlasi tuleb ka tegutseda Viimsi metsade ja rannaalade säilimise eest. Uute valdkondade põhiselt soovin panustada rohkem transpordivõrgustiku arengusse, valla üldise liikluskultuuri ja turvalisuse tagamisse,” ütles Kruusmägi.

Loe samal teemal:

“Ivo Rull: sõnad ja teod”

Viimsi Uudised

Jaga: